Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2013, 20:38

The Crew wjedzie na półki sklepowe najwcześniej w kwietniu 2014 r.

Mamy złe wieści dla czytelników czekających na grę wyścigową The Crew. Firma Ubisoft ogłosiła właśnie, że produkcja zadebiutuje najwcześniej w kwietniu przyszłego roku.

Upłynie jeszcze sporo czasu nim otrzymamy możliwość zagrania w The Crew. - The Crew wjedzie na półki sklepowe najwcześniej w kwietniu 2014 r. - wiadomość - 2013-10-15
Upłynie jeszcze sporo czasu nim otrzymamy możliwość zagrania w The Crew.

Dzisiejszy wieczór nie należy do przyjemnych dla fanów firmy Ubisoft. Kilkadziesiąt minut temu informowaliśmy o przeniesieniu premiery Watch Dogs na przyszły rok, a teraz okazuje się, że sporo poczekamy również na inną grę wydawcy, czyli The Crew.

W tym wypadku nie może być mowy o poślizgu, gdyż Ubisoft nigdy nie podało oficjalnej daty premiery The Crew. Zamiast tego ograniczono się do stwierdzenia, że firma na nadzieję, że nastąpi ona na początku przyszłego roku. Natomiast teraz poinformowano, że gra zadebiutuje w roku fiskalnym 2014-2015. Oznacza to okres od kwietnia 2014 r. do maja 2015 r. Mamy nadzieję, że ostateczny termin będzie bliżej pierwszej z tych dat.

Prezez Ubisofti Yves Guillemot stwierdził, że opóźnienia premier nowych marek odbiją się negatywnie na krótkoterminowych wynikach finansowych, ale dodatkowy czas poświęcony na produkcję pozwoli na znaczne ulepszenie tych gier, co w dłuższej perspektywie będzie miało pozytywny efekt zarówno dla ich jakości, jak i przychodów ze sprzedaży. Wydawca na nadzieję, że Watch Dogs oraz The Crew zapoczątkują całe cykle i dołączą do najpopularniejszych serii firmy.

  1. The Crew – oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w The Crew - Burnout i Test Drive Unlimited w jednym

The Crew wjedzie na półki sklepowe najwcześniej w kwietniu 2014 r. - ilustracja #2

The Crew to gra wyścigowa, która powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 4 i Xboksie One. Będzie to debiutancki projekt studia Ivory Tower, założonego przez weteranów serii Test Drive Unlimited.

Autorzy chwalą się, że produkcja zaoferuje otwarty świat zawierający dziesięć tysięcy kilometrów dróg zlokalizowanych w pięciu zróżnicowanych regionach Stanów Zjednoczonych. Otrzymamy kampanię fabularną, która starczy na około dziesięć godzin, ale sercem The Crew będzie tryb multiplayer, który wzbogacą elementy MMO i liczne opcje społecznościowe.