Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2015, 10:38

autor: Góral

The Crew: Wild Run dostępne na PS4, XONE i PC

Fani wyścigowej gry MMO The Crew mogą już nabyć najnowsze rozszerzenie produkcji, zatytułowane Wild Run. Dodatek wprowadza do zabawy m.in. motocykle, kolejne aktywności oraz usprawnia oprawę graficzną.

Od wczoraj na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC dostępne jest najnowsze rozszerzenie wyścigowej gry MMO The Crew. Dodatek zatytułowany Wild Run kupicie na dwa sposoby. Przede wszystkim, jeżeli nie posiadacie podstawowej wersji produkcji, możecie skusić się na wydanie The Crew - Edycja Wild Run. Z ofertami poszczególnych sprzedawców zaznajomicie się w ramce obok. Jeśli tytułem studia Ivory Tower cieszycie się od dawna, to samo rozszerzenie nabędzie w sklepach Uplay (119,90 zł), PlayStation Store (125 zł) i Xbox Games (120,99 zł). Co ciekawe, ostatnio deweloper zaktualizował The Crew, dzięki czemu część zawartości z dodatku jest dostępna za darmo.

Wraz z Wild Run do The Crew wjechały motocykle. - The Crew: Wild Run dostępne na PS4, XOne i PC - wiadomość - 2015-11-18
Wraz z Wild Run do The Crew wjechały motocykle.
Wild Run w skrócie:
  • Dodatek do gry The Crew z grudnia 2014 roku
  • Wprowadza m.in. nowe pojazdy, aktywności oraz usprawnia grafikę
  • Dostępny jest na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC

Wild Run zapewnia dostęp przede wszystkim do nowej rodziny pojazdów – motocykli. Oprócz tego do gry zawitały także samochody typu monster truck, auta przeznaczone do driftowania i dragstery. Bawimy się nimi w ramach rozmaitych aktywności, do których zaliczają się m.in. specjalne wyczyny kaskaderskie (np. skoki, driftowanie itd.), uruchamiane w trybie Freeride. Ponadto dodatek wprowadził nowe lokacje, system pogodowy, a także poprawił oprawę graficzną produkcji.

Samo The Crew zadebiutowało w grudniu 2014 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360 oraz PC-tach. Produkcja stworzona przez ekipę Ivory Tower jest zręcznościową grą wyścigową, w której skupiono się na aspektach sieciowych. Jednym z ciekawszych elementów tytułu jest otwarty świat. Gracze podróżują po całych Stanach Zjednoczonych, wykonując wiele rozmaitych zadań.