Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2013, 12:15

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

The Crew na gameplayu z komentarzem twórców

Zachęcamy do obejrzenia nowego gameplaya z The Crew, w którym twórcy opowiadają o głównych cechach gry. Zaprezentowano system modyfikacji pojazdów, interakcje między graczami i różne rodzaje wyzwań. Materiał opatrzyliśmy w polskie napisy.

Z okazji targów gamescom 2013 studio Ivory Tower zaprezentowało fragment rozgrywki z The Crew, opatrzony komentarzem Juliana Gerighty, dyrektora kreatywnego gry. Materiał pokazuje jak mniej więcej wyglądać ma zabawa w nadchodzącej ścigałce ze stajni Ubisoftu.

W The Crew pojawi się mnóstwo opcji modyfikacji pojazdów. Twórcy obiecują niezliczone kombinacje wyglądu samochodów, ale liczyć ma się nie tylko strona wizualna naszych czterech kółek, lecz także ich osiągi. Na pewnym etapie gry zdobędziemy cały wachlarz pojazdów, dostosowanych do odmiennych warunków na drodze. Gracz będzie mógł także zakupić perki, ułatwiające konkretne aspekty rozgrywki (np. umożliwiające szybszą ucieczkę przed policją czy lepsze hamowanie).

The Crew położy duży nacisk na zabawę wieloosobową. Podobnie jak to było w Test Drive Unlimited, przemierzając świat gry, na swojej drodze spotkamy żywych graczy, z którymi będziemy mogli rywalizować lub współpracować. Wyścigi będzie się dało rozegrać wspólnie jako tytułowa załoga. W takim wypadku na zwycięstwo pracować mają wszyscy członkowie ekipy, choć to pierwszy na mecie dostanie największą nagrodę.

Gra zaoferuje duży, otwarty świat, stanowiący odwzorowanie terenów USA. Mowa o 10 tysiącach kilometrów dróg. Pojeździmy nie tylko po asfaltowych szosach – miłośnicy offroadu również znajdą coś dla siebie. Premiera The Crew w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One planowana jest na początek przyszłego roku.