Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2013, 12:21

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Piękniejsza strona targów – hostessy z gamescomu 2013

Samochodowe, budowlane czy gier wideo... żadne targi nie mogą obejść się bez ich udziału. Atrakcyjnych hostess nie zabrakło także na tegorocznym gamescomie. A że do Kolonii reprezentacja serwisu gry-online.pl pojechała w mocno męskim składzie, trudno się dziwić, że nie tylko gry zaprzątają uwagę naszych wysłanników.

Bez udziału pięknych kobiet targi gamescom straciłyby swój urok.

Hostessa (od ang. hostess - gospodyni) – zawód (lub tymczasowe zajęcie) związany z pomocą w organizacji imprez i wydarzeń o znaczeniu promocyjnym lub marketingowym. Hostessy zazwyczaj odznaczają się atrakcyjną aparycją, posiadają umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi, a także biegle władają językami obcymi. Do ich obowiązków należy m.in. witanie gości, promowanie produktów oraz oprowadzenie po stoiskach.

Weterani gamescomu twierdzą, że sukces targów zależy w pierwszej kolejności od prezentowanych gier, a zaraz potem urody dziewcząt obsługujących stoiska. Nie będziemy wdawać się w dyskusje dotyczące hierarchii ważności obu spraw. Dość powiedzieć, że w tym roku w Kolonii jest na czym i na kim oko zawiesić.

Piękniejszą stroną targów uwiecznili nasi wysłannicy. Trzeba przyznać, że okazji do zdjęć nie brakowało, a urocze hostessy z tegorocznego gamescomu nie miały większych oporów, by stanąć przed obiektywem. Efekty podziwiać możecie w galerii. Autorem większości opublikowanych zdjęć jest Norman Lenda, fotograf współpracujący m.in. z krakowskim studiem Reality Pump.

  1. Galeria gamescom 2013 - hostessy