Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2013, 12:35

autor: Sarge

The Crew zaoferuje 10 tysięcy kilometrów dróg do przejechania

Ahmed Boukhelifa ze studia Ivory Tower potwierdził redaktorom Official PlayStation Magazine, że w nadchodzącej grze The Crew otrzymamy 10 tysięcy kilometrów dróg do przejechania. Oprócz tego poznaliśmy kilka szczegółów na temat otwartego świata w tym tytule.

Ahmed Boukhelifa (dyrektor operacyjny studia Ivory Tower) wypowiedział się w wywiadzie dla Official PlayStation Magazine na temat gry The Crew. Z jego słów wynika, że zaoferowany przez twórców otwarty świat będzie ogromny i jego zwiedzenie zajmie graczom bardzo dużo czasu.

Boukhelifa mówi o 10 tysiącach kilometrów dróg, które przejedziemy bez żadnych ograniczeń. Wszystko to przy zachowaniu odpowiedniego modelu jazdy, uwzględniającego różnice w prowadzeniu różnych typów samochodów. Przejedziemy się po normalnych ulicach, ale też po piasku lub kompletnie off-roadowych trasach, kończąc na wjeżdżaniu na górskie szczyty. Gracz ma bez problemu odczuć różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami nawierzchni.

W The Crew otrzymamy otwarty świat do eksploracji - The Crew zaoferuje 10 tysięcy kilometrów dróg do przejechania - wiadomość - 2013-06-24
W The Crew otrzymamy otwarty świat do eksploracji

Otwarty świat w The Crew zostanie podzielony na pięć regionów, które będą odblokowywane wraz z czynieniem postępów. Z czasem dostaniemy też dostęp do kolejnych samochodów i nowych funkcji w rozgrywce. Boukhelifa zapewnia, że wielkość świata została zbalansowana w taki sposób, by pozostawić duże pole do eksploracji, a jednocześnie by dojechanie na miejsce rozpoczęcia kolejnej misji nie trwało więcej niż minutę.

The Crew to gra wyścigowa od studia Ivory Tower, które jest wspierane przez zespół Ubisoft Reflections, czyli twórców słynnej serii Driver. W The Crew nie tylko pościgamy się z innymi kierowcami, ale też weźmiemy udział w szeregu różnorodnych wyzwań i misji. Gra ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.