Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2015, 14:25

autor: Draug

The Crew – 2-godzinny trial w samochodowym MMO Ubisoftu także na PC

The Crew – samochodowe MMO od należącego do Ubisoftu studia Ivory Tower – doczekało się na pecetach darmowega triala, który pozwala cieszyć się pełną wersją gry za darmo przez 2 godziny. Oprócz tego wypuszczono spory patch, dodający jeden samochód, nowy tryb PvP i inne atrakcje.

Co nowego w The Crew?
  • Darmowy trial dla pecetowców – 2 godziny zabawy w pełnej wersji, których rezultat jest zachowywany na wypadek zakupu gry
  • Kolejny duży patch – wprowadza nowy samochód (Mercedes 300 SLR), tryb PvP (The Crown) i szereg pomniejszych udogodnień

The Crew zadebiutowało ponad pół roku temu (w grudniu 2014 roku), ale firma Ubisoft nie przestaje walczyć o klientów na tę samochodową grę MMO, stworzoną przez studio Ivory Tower. Ostatnim sposobem na zapewnienie temu tytułowi uwagi graczy jest oferta darmowej wersji próbnej dla pecetowców. Posiadacze komputerów osobistych mogą pobrać produkcję za darmo ze Steama lub Uplaya, a następnie cieszyć się trialem przez 2 godziny, korzystając ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje The Crew – łącznie z zabawą kooperacyjną z innymi żywymi kierowcami. Użytkownikom zostanie zapisane wszystko, czego dokonają w ciągu tych 120 minut, a następnie przeniesione do pełnej wersji, jeśli ktoś zdecyduje się na jej zakup. Warto napomknąć, że pecety są na tym polu trochę poszkodowane względem konsol – posiadaczom Xboksa One i PlayStation 4 zaoferowano trial już trzy miesiące temu.

Wygląda na to, że w Detroit zaroi się wkrótce od żółtodziobów, podczas gdy weterani będą śmigać po Stanach tym pięknym Mercedesem. - The Crew – 2-godzinny trial w samochodowym MMO Ubisoftu także na PC - wiadomość - 2015-07-03
Wygląda na to, że w Detroit zaroi się wkrótce od żółtodziobów, podczas gdy weterani będą śmigać po Stanach tym pięknym Mercedesem.

Ponadto omawiana gra doczekała się w tym samym czasie kolejnej dużej aktualizacji. Dodaje ona przede wszystkim jeden samochód – klasycznego Mercedesa 300 SLR. Posiadacze przepustki sezonowej mogą jeździć nim od 1 lipca, natomiast reszta graczy musi poczekać tydzień dłużej. Ponadto patch oferuje nowy tryb PvP, nazwany The Crown. Jest to forma rozgrywki bardzo podobna do tego, co widzieliśmy wcześniej choćby w Forzie Horizon 2 – swoisty samochodowy berek, w którym gracze walczą o koronę, przechwytywaną poprzez zderzanie się z rywalami. Oprócz tego dodano nowe spojlery dla wozów klasy Performance, dwie misje dla frakcji i naklejki na karoserię z motywami z serii Assassin’s Creed, a także zaimplementowano system ruletki w multiplayerowym lobby i wyeliminowano garść błędów.

Na koniec przypominam o zapowiedzianym podczas targów E3 dużym dodatku Wild Run do The Crew – zadebiutuje on 17 listopada, oferując jazdę wyczynową monster truckami, motocyklami, dragsterami i samochodami przystosowanymi do driftu, a także całościową poprawę oprawy graficznej.