Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2021, 13:22

The Boys - Amazon może rozważać grę w uniwersum serialu

Na oficjalnym twitterowym koncie The Boys pojawiło się zapytanie do fanów o pomysły na grę opartą na serialu. Sugeruje to, że Amazon może rozważać opracowanie takiej produkcji.

W krótkim czasie serial The Boys stał się jedną z najważniejszych marek firmy Amazon. Nie jest więc specjalnym zaskoczeniem, że pojawiają się pomysły opracowania gry osadzonej w tym uniwersum.

Temat trafił na tapet z powodu aktora Jacka Quaida, który w serialu wciela się w postać Hughiego. Jest on oddanym graczem i podzielił się swoimi przemyśleniami odnośnie potencjalnej interaktywnej adaptacji. Uważa, że równie dobrym pomysłem byłaby gra pozwalająca na wcielenie się w superbohaterów pokroju Homelandera czy A-Traina, jak i taktyczna strzelanka umożliwiająca pokierowanie polującymi na herosów tytułowymi Chłopcami.

Wszystko to można by potraktować jedynie jako rozmyślania aktora-gracza, ale pikanterii sprawie dodaje fakt, że niedawno na oficjalnym twitterowym koncie serialu pojawił się wpis pytający graczy o to, jak wyobrażają sobie grę bazującą na The Boys.

Opublikowanie takiej wiadomości sugeruje, że Amazon przynajmniej rozważa interaktywną adaptację marki. Firma od pewnego czasu sporo inwestuje w gry (New World zapowiada się na jedną z najgłośniejszych premier MMORPG tego roku), więc byłoby zaskoczeniem, gdyby koncern nie zastanawiał się, jak wykorzystać popularność The Boys w innych mediach.

Na Twitterze gracze podzielili się swoimi pomysłami na grę. Niektórzy chcieliby produkcji z otwartym światem, podczas gdy inni najchętniej zobaczyliby brutalne mordobicie. Padają propozycje tytułu MMORPG w stylu City of Heroes oraz przygodówki.

Jeśli Amazon zdecyduje się opracować taką grę, to długo jeszcze na nią poczekamy. Na razie fanom pozostaje wypatrywanie premiery trzeciego sezonu serialu, która ma nastąpić jeszcze w tym roku.

  1. Oficjalna strona Amazon Prime Video
  2. The Boys - Marvel w krzywym zwierciadle - felieton