Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2021, 13:25

autor: AlexB

Promocja w sklepie Minecraft - tańsze mapy i skórki oraz darmowe fanty

W oficjalnym sklepie Minecrafta wystartowała wyprzedaż Summer Celebration. Do 12 lipca będzie można zakupić z rabatami sięgającymi nawet 75% różne dodatki do przebojowej produkcji studia Mojang w wersji Bedrock Edition.

W SKRÓCIE
  1. W sklepie gry Minecraft wystartowała promocja Summer Celebration.
  2. W jej ramach można kupić z atrakcyjnymi rabatami między innymi nowe mapy oraz skórki.
  3. Ponadto studio Mojang AB przygotowało kilka darmowych prezentów.

Z okazji startu sezonu wakacyjnego na wielu platformach cyfrowej dystrybucji, takich jak Steam czy GOG, rozpoczęły się okolicznościowe wyprzedaże. Gorsze pod tym względem nie chciało być studio Majong AB i postanowiło zorganizować własną letnią promocję. Została ona nazwana Summer Celebration i dotyczy Minecraft Marketplace. Dla niezorientowanych, jest to specjalny sklep dostępny na PC, Xboksie One, Xboksie Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS, w którym można kupować różne dodatki do gry Minecraft w wersji Bedrock Edition przygotowane przez społeczność, niezależne studia oraz samą ekipę Mojang AB.

W ramach Summer Celebration gracze mogą liczyć na rabaty sięgające nawet 75%. Przeceny objęły między innymi nowe mapy, pakiety tekstur i skórek, elementy personalizacji postaci. Warto jednak zauważyć, że obniżone ceny nie dotyczą prawdziwych pieniędzy, a tzw. Minecoinów, czyli waluty premium, którą można kupić za realne środki płatnicze.

Aby zachęcić do zakupów w Minecraft Marketplace w trakcie trwania Summer Celebration, studio Mojang AB odda w ręce graczy dwie darmowe mapy (na razie dostępna jest tylko jedna - Crab Cove Carnival; druga ukaże się 9 lipca). Dodatkowo do 19 lipca rozdawane będą elementy do personalizacji postaci związane z aktualizacją Caves & Cliffs.

Promocja w sklepie Minecraft - tańsze mapy i skórki oraz darmowe fanty - ilustracja #1
W ramach Summer Celebration Mojang AB udostępnił graczom Minecrafta mapę Crab Cove Carnival.

Promocja Summer Celebration w Minecraft Marketplace potrwa do 12 lipca. Pełną listę przecenionych produktów znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona gry Minecraft
  2. Minecraft – poradnik do gry