Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 grudnia 2021, 20:16

Batman i Kobieta-Kot na nowym trailerze filmu

W sieci pojawił się nowy trailer filmu Batman z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Zwiastun prezentuje poszukującego sprawiedliwości Człowieka-Nietoperza, a także pozwala przyjrzeć się granej przez Zoe Kravitz Kobiecie-Kot. Dowiedzieliśmy się też, kiedy obraz będzie dostępny w HBO Max.

Jeśli czekacie na mającego zadebiutować w 2022 roku Batmana, to mam dla Was świetną wiadomość. Wytwórnia Warner Bros. opublikowała dziś na swoim kanale w serwisie YouTube nowy trailer owej produkcji reżyserowanej przez Matta Reevesa. Obejrzycie go poniżej.

Materiał zawiera fragmenty scen, które widzieliśmy w poprzednim zwiastunie, ale prezentuje również garść nowych ujęć. Widzimy na nich Bruce’a Wayne’a, który – raz w masce, raz bez – szuka sprawiedliwości na ulicach Gotham City. Trailer pozwala przyjrzeć się też Kobiecie-Kot, do roli której zaangażowana została Zoë Kravitz. Ten – zdaniem niektórych – dość kontrowersyjny wybór wydaje się z nawiązką bronić na ekranie; aktorka nie tylko pasuje do odgrywanej roli, ale i wypada w niej całkiem nieźle (przynajmniej na tyle, na ile pozwala osądzić to zwiastun).

Batman ma zadebiutować w kinach 4 marca 2022 roku. Od 19 kwietnia natomiast obraz będzie można zobaczyć także w ramach wciąż niedostępnej w Polsce usługi HBO Max – potwierdził to CEO firmy WarnerMedia Jason Kilar w tym wywiadzie. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Paula Dano (Człowiek-Zagadka), Colina Farrella (Pingwin), Jeffreya Wrighta (James Gordon) oraz Andy’ego Serkisa (Alfred).