Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2021, 20:47

RPG akcji Forspoken na długim, efektownym filmiku w 4K

Osoby czekające na Forspoken od Luminous Productions mogą świętować. W sieci pojawił się bowiem ponad 8-minutowy materiał z gry. Filmik możemy obejrzeć w rozdzielczości 4K. Prezentuje się on naprawdę efektownie.

Jeśli spodobał Wam się opublikowany na początku września tego roku trailer gry Forspoken, to z pewnością ucieszy Was fakt, że w sieci pojawił się dziś dłuższy materiał z opracowywanego przez studio Luminous Productions tytułu. Dostępny w rozdzielczości 4K filmik trwa dokładnie osiem minut i piętnaście sekund – prezentuje gameplay (eksplorację fragmentu otwartego świata, jak i walkę), a także kilka przerywników filmowych, z czego część można już było zobaczyć wcześniej. Całość prezentuje się całkiem efektownie.

Wygląda na to, że choć na Forspoken przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, to może być warto wykazać się cierpliwością. Pozwolę sobie przypomnieć, że będzie to zawierająca elementy RPG trzecioosobowa gra akcji osadzona w realiach fantasy. Tytuł zmierza na PC oraz PlayStation 5 i powinien się ukazać 24 maja 2022 roku. Dwa lata później ma też ponoć trafić na XSX|S.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Forspoken