Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 grudnia 2021, 14:15

autor: Ignacy Kruk

Zobacz The Batman na nowym zwiastunie - plotki sugerują powrót Jokera

Warner Bros. opublikowało zwiastun The Batman skierowany do widzów z Japonii, który prezentuje kilka nowych scen. Co więcej, jak donosi wiele źródeł, WB testuje dwie osobne wersje filmu. W jednej z nich (według plotek) ma pojawić się Joker.

Premiera The Batman coraz bliżej. Warner Bros. skutecznie podgrzewa atmosferę wokół swojego blockbustera, wypuszczając zwiastun przeznaczony rynek japoński, który zawiera zupełnie nowe sceny z filmu. Materiał możecie zobaczyć poniżej:

Poza tym serwis The Hollywood Reporter postanowił dolać oliwy do ognia, poruszając temat ostatnich plotek sugerujących, że WB rozważa wersję nowego Batmana, w którym oprócz ujawnionych złoczyńców pojawi się Joker. Plotki wskazują na to, że w arcywroga Mrocznego Rycerza miałby wcielić się Barry Keoghan:

W zeszłym miesiącu internet oszalał na temat doniesień, że Barry Keoghan może, lub nie, zagrać Jokera w nadchodzącym The Batman od Matta Reevesa. Nie szukajcie potwierdzenia tej konkretnej plotki u nas. Możemy Wam jednak powiedzieć, że wiele źródeł donosi, iż Warner Bros. od jakiegoś czasu testuje dwie różne wersje filmu. Jedna z nich wyróżnia się tym, że gra w niej pewien aktor, podczas gdy w drugiej go w ogóle nie ma.

O ile rozważanie różnych wersji filmów przed ustaleniem ich finalnej formy nie jest niczym nowym, to w przypadku The Batman mogłoby to oznaczać obecność bądź brak znaczącej postaci z uniwersum DC, jak np. Jokera. Z drugiej jednak strony, ów aktor może grać względnie nieistotną dla całości rolę, a dwie wersje filmu nie różnią się zbyt mocno od siebie.

Wszystko wskazuje na to, że spekulacje i plotki dotyczące filmu z Robertem Pattinsonem rozwieje (lub potwierdzi) dopiero premiera, która odbędzie się 4 marca 2022 roku.

Chcielibyście zobaczyć Jokera w nowym Batmanie?