Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 maja 2021, 14:38

autor: Karol Laska

The Batman - zobacz Kobietę-Kot w akcji w nowym filmiku

Do sieci trafił fragment filmu promocyjnego o kulisach produkcji The Batman. Możemy w nim zobaczyć w akcji nową Kobietę-Kot odgrywaną przez Zoe Kravitz.

W połowie marca tego roku zakończono zdjęcia do filmu The Batman. W ostatnim czasie trwa więc jego złożona postprodukcja, a niedługo zapewne pełną parą ruszy kampania promocyjna pełna oficjalnych plakatów, fotosów z planu oraz zwiastunów. Na razie jednak musimy zadowolić się tym, co mamy, więc na pewno warto zwrócić uwagę nie niedawny przeciek (dostępny na profilu twitterowym @dianaTHEEprince) w postaci fragmentu film dokumentalnego przedstawiającego kulisy produkcji dzieła. Na nagraniu zobaczyć można nową Kobietę-Kot (odgrywaną przez Zoe Kravitz) w akcji. Pokusimy się nawet o stwierdzenie, że aktorka naprawdę dobrze wpasowuje się, przynajmniej od strony fizycznej, w rolę komiksowej bohaterki.

The Batman borykał się przez pewien czas z problemami w postaci opóźnień, ale wydaje się, że znamy ostateczną datę premiery filmu. Pojawi się on w kinach 4 marca 2022 roku. W rolach głównych zobaczymy Roberta Pattinsona, Jeffreya Wrighta oraz Paula Dano. Za dzieło odpowiada Matt Reeves.

  1. The Batman opowie o traumie Mrocznego rycerza
  2. Nikt nie poznaje Colina Farrella w The Batman, nawet inni aktorzy