Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2019, 03:01

TES Blades dostało wielką aktualizację 1.1 i zmierza na Switcha

Na samym początku swej konferencji w ramach tegorocznych targów E3 firma Bethesda Softworks poinformowała o nowej aktualizacji do gry The Elder Scrolls: Blades i zapowiedziała wersję tego tytułu na Nintendo Switch.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Jesienią The Elder Scrolls: Blades trafi również na Switcha. - TES Blades dostało wielką aktualizację 1.1 i zmierza na Switcha - wiadomość - 2019-06-10
Jesienią The Elder Scrolls: Blades trafi również na Switcha.

Firma Bethesda Softworks postanowiła rozpocząć konferencję w ramach tegorocznych targów E3 od jednego ze swoich pomniejszych (choć i tak odnoszących spore sukcesy) tytułów – mobilnego The Elder Scrolls: Blades. Najważniejszą wiadomością prezentacji była bez wątpienia zapowiedź premiery gry na kolejnej platformie. Tytuł trafi na Nintendo Switch tej jesieni, za darmo, z opcją kontynuowania przygody ze smartfona na konsoli oraz rozgrywką cross-platformową. Poza tym Blades w trakcie konferencji otrzymało aktualizację o numerze 1.1, wprowadzającą sporo nowej zawartości, m.in. dubbing dla postaci kontrolowanych przez sztuczną inteligencję, wątek misji z potwornym smokiem w roli głównej, solowe walki na arenach, dodatkowe opcje w wykonywanych profesjach oraz specjalną biżuterię, np. naszyjniki czy pierścienie. Ponadto łatka naprawia niektóre błędy i usprawnia część obecnych już mechanik.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Elder Scrolls: Blades