Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 kwietnia 2020, 17:15

autor: Entelarmer

Tenet - thriller Christophera Nolana bez opóźnień

Wytwórnia Warner Bros. wypowiedziała się w sprawie premiery filmu Tenet. Nadchodzący thriller Christophera Nolana nie dołączy do innych opóźnionych produkcji spółki i ukaże się zgodnie z planem.

Tenet - thriller Christophera Nolana bez opóźnień - ilustracja #1
Thriller Christophera Nolana trafi do kin przed Wonder Woman 1984.

Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, jakoby wytwórnia Warner Bros. rozważała wydanie Wonder Woman 1984 w dystrybucji cyfrowej. Szybko jednak potwierdzono, że zrezygnowano (czy też w ogólnie nie rozważano) z tej opcji, a film trafi do kin 14 sierpnia. Jednakże nie będzie to pierwszy debiut kinowy Warner Bros. po wielu miesiącach epidemii. Serwis Deadline poznał plany Warner Bros. odnośnie Teneta, czyli nowej produkcji Christophera Nolana. Ta miała pojawić się na dużym ekranie 17 lipca i wytwórnia zamierza dotrzymać tego terminu.

Oczywiście wszystko jest uzależnione od rozwoju sytuacji z koronawirusem – premiera filmu nie będzie możliwa bez otwarcia przynajmniej amerykańskich sal kinowych. Mimo to widzowie czekający na Teneta (oraz Wonder Woman 1984) przynajmniej znają dokładny termin debiutu. Mniej szczęścia mają osoby wyczekujące animowanego Scooby-Doo!, musicalu In the Heights czy horroru Wcielenie – w ich przypadku zdecydowano się przesunąć premierę na bliżej nieokreśloną przyszłość.