Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 stycznia 2012, 10:05

autor: Aver

Techland poszukuje twórców gier komputerowych

Jeżeli od zawsze pragnąłeś pracować w branży gier komputerowych, już dziś możesz zgłosić się do firmy Techland.

Istniejąca od 1991 roku firma Techland, odpowiadająca za takie gry jak Dead Island, Call of Juarez czy Chrome, ogłosiła ogólnopolski projekt rekrutacyjny na twórcę gier komputerowych. Stanowi on część planów rozwojowych przedsiębiorstwa i jest związany z jego nowymi projektami.

Techland nie podał konkretnych wymagań na określone stanowiska. Liczą się posiadane umiejętności i zainteresowania. Oferta jest skierowana do osób „ambitnych”, posiadających „umiejętności, które można wykorzystać przy tworzeniu gier”. Duży nacisk postawiono na kreatywność i motywację, a także wytrwałość w dążeniu do celu. Ważna jest też umiejętność pozyskiwania nowej wiedzy i dzielenia się nią z innymi. Dopiero na ostatnim miejscu wspominano o „doświadczeniu w branży elektronicznej rozrywki”.

Osoby zainteresowane pracą powinny przesłać CV wraz z listem motywacyjnym na adres [email protected], podając w dopisku preferowane miejsce pracy (Wrocław lub Warszawa). Więcej szczegółów znajduje się na zamieszczonym poniżej screenie.

Techland poszukuje twórców gier komputerowych - ilustracja #1