Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 14 stycznia 2016, 12:52

Techland oficjalnym wydawcą gry Homefront: The Revolution

Wydawnictwo Techland z przyjemnością ogłasza, że jako oficjalny partner firmy Kochmedia/Deep Silver na rynku polskim, dołącza do planu wydawniczego grę Homefront: The Revolution.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Homefront: The Revolution to nowe podejście do wydanej w 2011 roku strzelaniny. Fabuła gry kontynuuje wątek fikcyjnego konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną. Premiera przewidziana jest na 20 maja tego roku. Gra będzie dostępna na platformie PC oraz PS4 i Xbox One.

„Bardzo cieszymy się, że będziemy mieli przyjemność wprowadzić na rynek polski tak ciekawą pozycję, jaką jest Homefront: The Revolution.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland. „Jesteśmy przekonani, że druga część tego unikalnego FPS’a przyniesie graczom masę satysfakcji i wiele godzin solidnej rozgrywki.” – dodaje Gawlikowski.

Fabuła gry Homefront: The Revolution osadzona jest cztery lata po rozpoczęciu brutalnej okupacji Stanów Zjednoczonych przez azjatyckiego wroga. W Filadelfii aktywizują się coraz silniejsze ogniska ruchu oporu, które szykują rewolucję wymierzoną przeciwko koreańskiemu najeźdźcy. Gracz jako członek miejscowej partyzantki, próbuje pokrzyżować plany wrogowi. W grze mamy do czynienia z rozległym, otwartym światem. Poznajemy losy nowych bohaterów, z którymi w pojedynkę lub w trybie kooperacji stawiamy czoła koreańskiej armii, która niezwykle brutalnie rozprawia się z mieszkańcami miasta. Od decyzji podejmowanych przez gracza zależy to, jak potoczy się dalsza historia.