Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2019, 17:41

autor: Froozyy

Teamfight Tactics z nowymi jednostkami i darmową Testową Przepustką

Do Teamfight Tactics trafiły cztery nowe jednostki z synergią Hextech. Oprócz tego do gry powróciła darmowa Testowa Przepustka oferująca odświeżone nagrody oraz cotygodniowe misje.

Nowa synergia pojawiła się już na oficjalnych serwerach TFT. - Teamfight Tactics z nowymi jednostkami i darmową Testową Przepustką - wiadomość - 2019-08-14
Nowa synergia pojawiła się już na oficjalnych serwerach TFT.

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że Riot Games zamierza dodać do Teamfight Tactics cztery nowe jednostki posiadające nową synergię Hextech. Tej nocy na serwerach ukazał się patch 9.16, wprowadzając wspomniane nowości do rozgrywki. W tym samym czasie w grze po raz kolejny pojawiła się darmowa Testowa Przepustka Potyczek Taktycznych.

Przepustka jest już dostępna dla każdego zupełnie za darmo, a doświadczenie potrzebne do zdobycia nagród będzie można zbierać do patcha 9.20, czyli jeszcze przez około miesiąc. Do odblokowania dostępne są nowe ikony, skórki map oraz emotki. W czasie ważności przepustki będzie można zebrać łącznie 9280 punktów doświadczenia, a żeby odblokować wszystkie nagrody, wystarczy ich tylko 6800.

Tak prezentuje się Testowa Przepustka w kliencie gry.
Tak prezentuje się Testowa Przepustka w kliencie gry.

Dodatkowo Kula Oświecenia, która wcześniej przyznawała 70 punktów za samo zalogowanie się, od teraz nagrodzi graczy 10 punktami za każdą rozegraną grę w ciągu dnia (maks. 5 razy na dobę). Ponownie pojawiły się również cotygodniowe misje. Co siedem dni będzie dostępne sześć zadań, które można wypełniać w celu zyskania dodatkowych punktów doświadczenia. Dwa z nich będą proste i możliwe do wypełnienia podczas jednej sesji, kolejne dwa będą oparte na ukończeniu określonej liczby gier, a ostatnie dwa będą wymagały wykonania pewnego trudniejszego wyzwania. Po wypełnieniu jednej misji automatycznie zastępuje ją kolejna, a jednocześnie mogą być aktywne tylko trzy z nich.

Fanów gry ucieszy na pewno również fakt, że w kliencie możemy teraz łatwo zobaczyć rangę Potyczek Taktycznych naszych przyjaciół. Wcześniej nie było to w ogóle możliwe, ponieważ wyświetlana była tylko dywizja z rankingu League of Legends. Pozostałe zmiany w balansie jednostek oraz przedmiotów możecie znaleźć tutaj.

Po najechaniu kursorem na naszego znajomego wyświetli nam się jego ranga w TFT.
Po najechaniu kursorem na naszego znajomego wyświetli nam się jego ranga w TFT.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Potyczki taktyczne

Potyczki taktyczne