Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2020, 17:15

autor: AlexB

Tank Mechanic Simulator - polska gra o czołgach z datą premiery

Poznaliśmy datę premiery gry Tank Mechanic Simulator. Produkcja studia DeGenerals, w której wcielamy się w dyrektora muzeum zajmującego się renowacją czołgów, zadebiutuje wyłącznie na PC 20 lutego.

W SKRÓCIE
 1. Tank Mechanic Simulator od studia DeGenerals ukaże się 20 lutego bieżącego roku.
 2. Tytuł zmierza wyłącznie na PC (Steam). Będzie on posiadał polską wersję językową.
 3. Wstępnie wyceniono go na 15,99 dolarów (około 62,39 złotych). Nie jest on dostępny w ramach przedsprzedaży.

Jesteście miłośnikami militariów, a zwłaszcza tych z okresu II wojny światowej? Jeśli tak, to już wkrótce otrzymacie miły prezent. Debiutujące w branży studio DeGenerals ogłosiło, że przygotowywana przez nich gra Tank Mechanic Simulator będzie miała swoją premierę 20 lutego. Tytuł zmierza wyłącznie na PC (Steam) i będzie posiadał polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy). Poniżej możecie zobaczyć jego najnowszy zwiastun.

Tank Mechanic Simulator pozwoli na wcielenie się w dyrektora muzeum czołgów z II wojny światowej. Zadaniem graczy będzie odzyskiwanie zniszczonych lub porzuconych pojazdów, a następnie odnowienie ich za pomocą kupowanych bądź samodzielnie wykonanych części. Pozwoli to na dokładne poznanie budowy danych tanków, a także dowiedzenie się co nieco na temat ich historii oraz wkładu w działania wojenne. Co istotne, po dokonaniu niezbędnych napraw pojawi się również możliwość uruchomienia maszyny, zapewniając tym samym dodatkową atrakcję gościom odwiedzającym nasze muzeum.

Tank Mechanic Simulator powinien przypaść do gustu miłośnikom wojskowości. - Tank Mechanic Simulator - polska gra o czołgach z datą premiery - wiadomość - 2020-02-10
Tank Mechanic Simulator powinien przypaść do gustu miłośnikom wojskowości.

Wybrane osoby mogą już od dłuższego czasu testować wersję demonstracyjną Tank Mechanic Simulator. Na YouTube jest kilka gameplayów prezentujących ten tytuł w akcji. Nietrudno znaleźć pewne podobieństwa między nim a przebojowym cyklem Car Mechanic Simulator. Nie są to skojarzenia bezpodstawne. Wydawcą wszystkich tych tytułów jest bowiem ta sama firma – polski PlayWay, który specjalizuje się w wypuszczaniu na rynek tego typu produkcji.

W Tank Mechanic Simulator trzeba będzie dbać nie tylko o sprawność mechaniczną pojazdu, ale również jego wygląd. - Tank Mechanic Simulator - polska gra o czołgach z datą premiery - wiadomość - 2020-02-10
W Tank Mechanic Simulator trzeba będzie dbać nie tylko o sprawność mechaniczną pojazdu, ale również jego wygląd.

Tank Mechanic Simulator wyceniono wstępnie na 15,99 dolarów (około 62,39 złotych). Jak na razie nie można zakupić tytułu w ramach przedsprzedaży. Istnieje za to opcja zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi. Podajemy je poniżej.

Minimalne wymagania sprzętowe

 1. System operacyjny: Windows 7 (64-bit) lub nowszy
 2. Procesor: Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenon 955 Quad Core
 3. Pamięć: 4 GB RAM
 4. Karta graficzna: GeForce GTX 570 / AMD R7-260X
 5. DirectX: Wersja 11
 6. Miejsce na dysku: 8 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe

 1. System operacyjny: Windows 8.1 (64-bit) lub nowszy
 2. Procesor: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600
 3. Pamięć: 8 GB RAM
 4. Karta graficzna: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX
 5. DirectX: Wersja 11
 6. Miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni
 1. Oficjalna strona gry Tank Mechanic Simulator