Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 lipca 2022, 18:48

Tanie Kangurki Kao, Arcanum i inne rodzynki w promocji na GOG

Na GOG.com trwa tygodniowa wyprzedaż. Wśród przecenionych produkcji znajdziemy m.in. trylogię Kangurka Kao, Zeusa, Darkest Dungeon, Arcanum i Jazz Jackrabbit 2.

Tradycyjnie na GOG.com od dziś trwa nowa tygodniowa wyprzedaż, która tym razem nie ma konkretnego motywu przewodniego. Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 18 lipca do godziny 23:59 naszego czasu.

Tygodniowa wyprzedaż na GOG.com

Kao the Kangaroo Trilogy za 12,49 zł

W promocyjnej cenie zakupicie między innymi Kao the Kangaroo Trilogy. Paczka ta zawiera trzy odsłony kultowego w naszym kraju cyklu platformówek:

 1. Kao the Kangaroo
 2. Kao the Kangaroo: Round 2
 3. Kao the Kangaroo: Mystery of the Volcano

Cena jest wyjątkowo niska, a GOG to jedyna platforma cyfrowej dystrybucji, na której zakupicie taką paczkę. Jest to więc bardzo dobra okazja.

Kao the Kangaroo Trilogy na GOG.com

Zeus + Poseidon za 21,49 zł

Kolejną godną polecenia produkcją jest Zeus: Pan Olimpu wraz z dodatkiem Posejdon. To jedna z ostatnich gier wyprodukowanych przez Impressions Games – strategia typu city builder, która przenosi nas do starożytnej Grecji. Cel zabawy jest stosunkowo prosty: budowa poprawnie działającego miasta przy jednoczesnym zachowaniu jego płynności finansowej.

Tytuł ten śmiało można uznać za kultowy. Chociaż osobiście zawsze chętniej wracam do Faraona, i tak uważam, że Zeus: Pan Olimpu to świetna strategia. Dodatkowo jej oprawa graficzna nie zestarzała się zbyt mocno. Jeśli więc nigdy nie graliście w ten tytuł, to gorąco polecam spróbować.

Zeus + Poseidon na GOG.com

Tygodniowa wyprzedaż na GOG.com – inne oferty

 1. Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura (angielski) – 16,79 zł (-35%)
 2. Caesar 3 (angielski) – 16,79 zł (-35%)
 3. Darkest Dungeon (polski) – 13,49 zł (-85%)
 4. Emperor: Rise of the Middle Kingdom (angielski) – 12,29 zł (-50%)
 5. House Flipper (polski) – 49,49 zł (-45%)
 6. Imperator: Rome (angielski) – 35,79 zł (-75%)
 7. Jazz Jackrabbit 2 Collection (polski) – 6,99 zł (-80%)
 8. Theme Hospital (angielski) – 6,49 zł (-75%)
 9. Theme Park (angielski) – 6,49 zł (-75%)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej