Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 kwietnia 2021, 15:10

Tales of the Neon Sea od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna gra - Tales of the Neon Sea. Produkcję będzie można odebrać do 8 kwietnia.

[Aktualizacja] Tales of the Neon Sea można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie 3 out of 10: Season Two.

Niemal równo tydzień temu na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo została niezależna gra akcji Creature in the Well. Jeśli przez minione siedem dni nie zdążyliście odebrać swojego egzemplarza, to macie na to czas jeszcze do godziny 17:00 czasu polskiego. Wtedy to aktywna stanie się kolejna oferta. W jej ramach będzie można zdobyć bez żadnych dodatkowych opłat następną grę, czyli, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Tales of the Neon Sea.

Tales of the Neon Sea jest opracowaną przez studio Palm Pioneer dwuwymiarową przygodówką typu point-and-click, której warstwa wizualna została wykonana w technice pixel art. Jej akcja toczy się w cyberpunkowej metropolii, w której obok siebie egzystują ludzie i roboty. Jako Mr. Mist, były detektyw, starający się wiązać koniec z końcem, podejmujemy się odnalezienia osoby posiadającej klucz do rozwiązania tajemnicy morderstwa sprzed lat. Po drodze będziemy musieli rozmawiać z postaciami niezależnymi oraz rozwiązywać rozmaite zagadki logiczne popychające fabułę do przodu. Niestety, tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Tales of the Neon Sea na platformie Epic Games Store

Tales of the Neon Sea będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do przyszłego czwartku, czyli 8 kwietnia. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store