Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 marca 2021, 16:05

Creature in the Well od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 16:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna gra - Creature in the Well. Produkcję będzie można przypisywać do swoich kont do 1 kwietnia.

[Aktualizacja] Grę Creature in the Well można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Tales of the Neon Sea.

Przez minione siedem dni wszyscy użytkownicy platformy Epic Games Store mogli przypisywać do swoich kont bezpłatne cyfrowe egzemplarze dwuwymiarowej strzelanki The Fall. Specjalna oferta na ten tytuł pozostanie ważna jeszcze do godziny 16:00 czasu polskiego. A co potem? Zgodnie z zapowiedziami, kolejną grą, która zostanie udostępniona bezpłatnie, będzie Creature in the Well.

Creature in the Well jest nietypowym miksem gry typu hack'n'slash i pinballa od niezależnego studia Flight School. Akcja tytułu toczy się w dalekiej przyszłości. Jako ostatni robot z serii BOT-C wyruszamy w niebezpieczną podróż w góry leżące w samym sercu nieprzyjaznej pustyni w celu uruchomienia prastarej elektrowni, która może uratować miasto Mirage przed nadchodzącą burzą piaskową. Na drodze staną mu jednak groźni przeciwnicy z tytułową bestią na czele. W trakcie zabawy przyjdzie nam przemierzyć osiem różnych podziemi, w których znajdziemy elementy charakterystyczne dla stołów pinballowych. Produkcja została bardzo ciepło przyjęta przez media branżowe – w serwisie Metacritic jego pecetowa wersja może się pochwalić średnią ocen na poziomie 82/100 (na podstawie 5 recenzji).

  1. Creature in the Well na platformie Epic Games Store

Creature in the Well będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 1 kwietnia. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej