Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2020, 10:20

autor: Musiol

Tajemnicze wideo teasuje Battlefield 6

Battlefield 6 może zostać wkrótce zapowiedziany. Tajemniczy fragment materiału wideo od youtubera o nicku JackFrags daje nowe wskazówki.

Tajemnicze wideo teasuje Battlefield 6 - ilustracja #1
Zapowiedź Battlefield 6 bliżej niż nam się wydaje?
W SKRÓCIE:
  1. Znany twórca treści w serwisie YouTube - JackFrags - przygotował serię wspominkowych materiałów o serii Battlefield.
  2. Ostatni odcinek poświęcono grze Battlefield V. Pod koniec materiału pojawia się tajemniczy fragment z zegarem.
  3. Na materiał zareagował jeden z pracowników firmy DICE, komentując go w serwisie Twitter w tajemniczy sposób.
  4. Jednocześnie na Twitterze pojawiło się tajemnicze konto, które publikuje nagrania dźwiękowe. Użytkownicy odkryli, że to zmienione rozmowy przez radio z Battlefield 3.

Zapowiedź Battlefield 6 może przyjść szybciej, niż się tego spodziewamy. Znany youtuber JackFrags jakiś czas temu rozpoczął serię o marce Battlefield, przygotowując wspominkowe materiały wideo. W ostatnim odcinku poświęconym grze Battlefield V pojawia się tajemniczy zegar, wskazujący na liczbę 60. O ile scena niekoniecznie oznacza coś konkretnego, tak reakcja Niklasa Astranda z DICE daje do myślenia.

Wykorzystana w odpowiedzi onomatopeja może sugerować (co zresztą podejrzewają fani serii), że zapowiedź Battlefield 6 jest bliżej aniżeli dalej. Wcześniejsze pogłoski dawały do zrozumienia, że DICE planuje umieścić akcję gry we współczesności. Ciekawym tropem jest również informacja, że wraz z Battlefield 6 do sprzedaży trafi remaster Battlefield 3. Dlaczego ciekawym? Otóż w serwisie Twitter pojawiło się tajemnicze konto, które publikuje krótkie nagrania dźwiękowe. Fani pogrzebali przy nich i odkryli, że są one bardzo podobne do rozmów przez radio z Battlefield 3.

Być może DICE widząc reakcje społeczności po premierze Battlefield V, wzięło sobie do serca falę uwag i postanowiło udobruchać graczy. Powrót nowej odsłony Battlefield do czasów współczesnych zostałby ciepło odebrany. A remaster trzeciej części serii (wielu uważa ją za najlepszą) mógłby pełnić rolę odkupienia wpadki, za jaką wielu fanów serii uważa Battlefielda V.

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-14

Find Your Next Game 2020 Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Battlefield 6

Battlefield 6