Microsoft Ostatnie wiadomości 162

Mass Effect kolejnym tytułem studia BioWare; to pierwsza część nowej RPG-trylogii na Xbox 360!

Pracownicy studia BioWare (twórcy kultowych już serii Baldur's Gate, Neverwinter Nights, czy Star Wars: Knights of the Old Republic) podali pierwsze szczegóły dotyczące ich najnowszego, aktualnie przygotowywanego tytułu: Mass Effect (action-RPG). Jak się okazało, będzie to pierwsza część całej trylogii gier role-playing BioWare, jaka jest opracowywana wyłącznie z myślą o nowej konsoli Microsoftu.

Krzysztof Bartnik

5 października 2005 12:27

Mass Effect kolejnym tytułem studia BioWare; to pierwsza część nowej RPG-trylogii na Xbox 360!

Dziewięćdziesiąt utworów muzycznych w Project Gotham Racing 3

W grudniu bieżącego roku na rynku elektronicznej rozrywki pojawi się gra Project Gotham Racing 3, wyścigi samochodowe przygotowane specjalnie z myślą o konsoli Xbox 360. Do tej pory koncern Microsoft koncentrował się na przedstawieniu oprawy wizualnej programu, zarówno poprzez screenshoty, jak i krótki film. Wczoraj dowiedzieliśmy się, co w PGR3 będzie można usłyszeć.

Krystian Smoszna

30 września 2005 09:25

Dziewięćdziesiąt utworów muzycznych w Project Gotham Racing 3

Microsoft na rozdrożu – czas na restrukturyzację

Nie ma chyba osoby w „zachodnim świecie”, która nie słyszałaby o gigancie z Redmond. Od kilkunastu lat niezachwianie trzyma on w ryzach cały rynek komputerów PC, okresowo wypuszczając nowe systemy operacyjne, a także po prostu wykupując potencjalnych, pomniejszych rywali. Niemniej jednak natknąłem się w tym tygodniu na kilka ciekawych artykułów, które naświetlają pewne fakty związane z ostatnim okresem działalności firmy, jak np. czteromiliardowe straty oddziału Xboxa, czy wyrzucenie efektu kilku lat pracy nad Longhornem do kosza.

Przemysław Bartula

28 września 2005 13:00

Microsoft na rozdrożu – czas na restrukturyzację

Wyciekły nieoficjalne filmy z gier dla konsoli Xbox 360

Korporacja Rare po sukcesie Conker: Live & Reloaded chce zapewnić silne startowe wsparcie nowej konsoli Xbox 360, mającej pojawić się w północnoamerykańskich sklepach w listopadzie bieżącego roku. Rzeczona firma szykuje bowiem dwie gry - ich wygląd możemy poznać już teraz za sprawą ludzi z internetowego serwisu Gaming 360, którzy pokazali szereg ciekawych filmów z przecieku.

Radosław Grabowski

26 września 2005 14:55

Wyciekły nieoficjalne filmy z gier dla konsoli Xbox 360

Age of Empires III w złocie

Tak, tak drodzy czytelnicy - długo oczekiwane marzenie fanów strategii czasu rzeczywistego w końcu weszło z złotą fazę. Płyta matka Age of Empires III pojechała do tłoczni i wszystko wskazuje na to, iż zapowiadany termin premiery gry, 18 października, zostanie dotrzymany.

Maciej Myrcha

24 września 2005 10:44

Age of Empires III w złocie

Dungeon Siege II - dziś premiera

Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z zapowiedziami, od dziś w sklepach w całej Polsce dostępna jest rewelacyjna gra Dungeon Siege II! Kontynuacja jednej z najlepszych gier Action-RPG wszech czasów została wydana w polskiej kinowej wersji językowej, mieści się na 4 płytach CD, a jej sugerowana cena wynosi 129,90 PLN.

CDP.pl Press Release

23 września 2005 11:11

Dungeon Siege II - dziś premiera

Poradnik: Fable: The Lost Chapters

Poradnik do gry Fable: The Lost Chapters to prawdziwy almanach wiedzy, zawierający informacje o wszelkich sekretach, kluczach czy też legendarnych broniach a także opis wszystkich zadań wątku fabularnego oraz questów pobocznych.

Redakcja GRYOnline.pl

22 września 2005 20:12

Poradnik: Fable: The Lost Chapters

Dungeon Siege II - Świat Aranny czeka na bohaterów

CD Projekt ma przyjemność poinformować, że już jutro, zgodnie z planem, nastąpi premiera Dungeon Siege II. Kontynuacja jednej z najlepszych gier action-RPG wszech czasów trafi na półki sklepowe 23 września, na 4 płytach CD, w sugerowanej cenie 129,90 PLN.

CDP.pl Press Release

22 września 2005 13:40

Dungeon Siege II - Świat Aranny czeka na bohaterów

Ekspansja Flight Simulator – fani samolotów nie powinni narzekać

Jak donoszą najnowsze wieści, kolejna odsłona symulatora lotu pochodzącego ze stajni Microsoftu zadebiutuje dopiero na przełomie 2007-2008. W międzyczasie, firma zaleca fanom podniebnych wojaży zainteresowanie się trzema nowymi dodatkami do Flight Simulator 2004.

Daniel Sodkiewicz

21 września 2005 11:47

Ekspansja Flight Simulator – fani samolotów nie powinni narzekać

Microsoft w tarapatach z powodu pudełek

Metalowe pudełko - została w nie zapakowana kolekcjonerska edycja gry Halo 2 - stało się powodem niemałych kłopotów koncernu Microsoft. Wydawca jednej z najlepiej sprzedającej się gry wszechczasów został pozwany do sądu przez duńska firmę Glud & Marstrand.

Marcel Mierzicki

20 września 2005 15:00

Microsoft w tarapatach z powodu pudełek

Microsoft planuje coroczne obniżki ceny Xbox 360

Od wejścia konsoli Xbox 360 na europejski rynek dzielą nas jeszcze ponad dwa miesiące (patrz news z 15 września), a Microsoft sumiennie przygotowuje się do tej chwili. Ostatnie wieści wskazują nawet na to, że „gigant z Redmond” będzie decydował się na systematyczne obniżki cen swojej platformy, byleby tylko zachęcać kolejne rzesze graczy do kupna nowego sprzętu.

Krzysztof Bartnik

20 września 2005 12:39

Microsoft planuje coroczne obniżki ceny Xbox 360

Już dziś światowa premiera Fable: The Lost Chapters!

Stało się! Jedna z najbardziej oczekiwanych gier tej jesieni – Fable: The Lost Chapters – pojawiła się dziś w amerykańskich sklepach. Tym samym Peter Molyneux i reszta członków Lionhead Studios dotrzymali słowa odnośnie przeniesienia odnoszącego duże sukcesy programu z konsoli Xbox na PC.

Krystian Smoszna

20 września 2005 09:08

Już dziś światowa premiera Fable: The Lost Chapters!

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.7

Przed nami ostatnie spotkanie z cyklem poświęconym „Dungeon Siege II”, W poprzednich artykułach przedstawiliśmy wszystkie najciekawsze elementy tej produkcji. Do omówienia pozostała jeszcze tylko kwestia jakości oprawy audiowizualnej opisywanej gry.

Jacek Hałas

16 września 2005 09:17

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.7

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.6

Zapraszamy do szóstej, przedostatniej już części naszego cyklu poświęconego grze, która swoją polską premierę będzie miała w dniu 23 września. Mowa tu oczywiście o Dungeon Siege II.

Jacek Hałas

15 września 2005 09:44

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.6

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.5

23 września oficjalna polska premiera gry „Dungeon Siege II”, kontynuacji jednego z bardziej znanych zręcznościowych cRPG-ów ostatnich lat. Zapraszamy do kolejnego artykułu poświęconego wybranym elementom wspomnianej produkcji. W dzisiejszej części podejmiemy temat toczonych w trakcie rozgrywki walk, przedstawimy również niektóre potwory, z którymi będziemy się musieli uporać.

Jacek Hałas

13 września 2005 09:47

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.5

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.4

23 września oficjalna polska premiera jednej z bardziej oczekiwanych kontynuacji ostatnich miesięcy – gry „Dungeon Siege’a II”. W poprzednich artykułach omówiliśmy kwestie rozwoju postaci oraz prowadzenia złożonej z wielu różnych typów istot drużyny. W dzisiejszym wydaniu zajmiemy się przedstawieniem przygotowanej przez producentów gry kampanii singleplayer, ze szczególnym uwzględnieniem zaliczanych w trakcie zabawy zadań (questów).

Jacek Hałas

12 września 2005 09:23

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.4

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.3

Przypominamy, że już 22 września oficjalna polska premiera gry „Dungeon Siege II”, kontynuacji jednego z najbardziej cenionych zręcznościowych cRPG-ów ostatnich lat. Z tej okazji proponujemy cykl artykułów na temat najciekawszych elementów wspomnianej gry. Poprzednio przypominaliśmy pierwszą część „Dungeon Siege’a”, omówiliśmy także proces rozwoju postaci, który zaprezentowany został w omawianej kontynuacji.

Jacek Hałas

9 września 2005 09:17

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.3

Dzisiaj demo Age of Empires III na GRY-OnLine również dla Czytelników bez abonamentów!

Zainteresowanie demonstracyjną wersją trzeciej odsłony jednej z najpopularniejszych na świecie, strategicznych serii, tj. Age of Empires, jest tak ogromne, że postanowiliśmy umożliwić wszystkim Naszym Czytelnikom (bez wyjątku, niezależnie od tego, czy ktoś posiada wykupiony abonament, czy nie) pobranie opisywanego pliku bez żadnych ograniczeń (!). Mamy nadzieję, że specjalny, dedykowany w tym celu serwer wytrzyma Wasz napór :-)

Krzysztof Bartnik

8 września 2005 10:21

Dzisiaj demo Age of Empires III na GRY-OnLine również dla Czytelników bez abonamentów!

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.2

22 września oficjalna polska premiera drugiej części „Dungeon Siege’a”, jednego z bardziej oczekiwanych zręcznościowych cRPG-ów ostatnich miesięcy. To świetna okazja do tego, aby tej grze nieco bliżej się przyjrzeć. W poprzednim artykule przypomnieliśmy pierwszą odsłonę serii a także wydany pod koniec 2003 roku dodatek. Najwyższa już jednak pora, aby przejść do omówienia poszczególnych elementów opisywanej kontynuacji.

Jacek Hałas

8 września 2005 09:17

Tnij i rąb po raz drugi – Dungeon Siege powraca cz.2

Demo Age of Empires III dostępne

Wszystkich fanów strategii czasu rzeczywistego ucieszy zapewne wiadomość, iż zapowiedziana niedawno wersja demonstracyjna gry Age of Empires III jest już dostępna!

CDP.pl Press Release

8 września 2005 09:12

Demo Age of Empires III dostępne

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl