Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Eric Chahi - newsy i ciekawostki

Paper Beast - nowa gra twórcy Another World
Paper Beast - nowa gra twórcy Another World

Ender, 10 kwietnia 2019, 20:23

Eric Chahi, autor kultowego Another World, zapowiedział nowy projekt swojego studia Pixel Reef - eksploracyjną przygodówkę Paper Beast, przeznaczona dla gogli wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. W trakcie zabawy będziemy poznawać świat zamieszkały przez fantastyczne bestie żyjące w strumieniu komputerowych danych.

Gra From Dust debiutuje w wersji na przeglądarkę Google Chrome
Gra From Dust debiutuje w wersji na przeglądarkę Google Chrome

DogGhost, 24 maja 2012, 09:21

Wczoraj miała miejsce premiera specjalnej wersji gry From Dust stworzonej z myślą o użytkownikach przeglądarki Google Chrome. Gracze mogą przed zakupem wypróbować wersję próbną.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, From Dust, Wallace & Gromit) 7/11/11
Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, From Dust, Wallace & Gromit) 7/11/11

Jiker, 7 listopada 2011, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Tropico 4, przecenie Shattered Horizon, nowym projekcie twórcy Another World i From Dust, a także demie Rayman Origins na PS3.

From Dust na PS3 w przyszłą środę. Wydano patch znoszący zabezpieczenie DRM

DogGhost, 9 września 2011, 11:36

Firma Ubisoft ogłosiła, że gra From Dust pojawi się 12 września na platformie PlayStation Network. Z kolei wersja pecetowa otrzymała zapowiadaną aktualizację znoszącą zabezpieczenie DRM.

From Dust na PC jednak bez kontrowersyjnego zabezpieczenia DRM firmy Ubisoft

Adrian Werner, 29 lipca 2011, 11:14

Kilka dni temu firma Ubisoft ogłosiła, że pecetowa wersja Driver: San Francisco wymagać będzie stałego połączenia z serwerami wydawcy. Szybko zaczęto spekulować, że z podobnego zabezpieczenia anty-pirackiego korzystać też będzie komputerowa edycja From Dust. Na szczęście te plotki zostały właśnie zdementowane.

From Dust - nowa gra twórcy Another World - debiutuje na Xbox Live Arcade

Sarge, 27 lipca 2011, 08:50

Na łamach Xbox Live Arcade debiutuje dzisiaj oryginalna gra strategiczna From Dust. W przyszłym miesiącu tytuł ukaże się na Steamie, a w bliżej nieokreślonej przyszłości pojawi się na PlayStation Store.

Ubisoft opóźnia pecetową odsłonę gry From Dust

sathorn, 26 lipca 2011, 10:31

Premiera gry From Dust w wersji na komputery osobiste została opóźniona o trzy tygodnie w stosunku do Xboksa 360. Pierwotnie dzieło twórcy Another World miało ukazać się na obie platformy jednocześnie.