Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 marca 2019, 19:00

autor: "Vergil"

Tacoma za darmo w Humble Store

Pojawiła się okazja na zdobycie za darmo następnej produkcji. Tym razem padło na grę Tacoma, czyli przygodówkę opracowaną przez autorów słynnego Gone Home. Standardowo, warto się pospieszyć z dodaniem jej do biblioteki, gdyż mamy na to niecałe trzy doby.

Na klientów Humble Store czeka kolejna produkcja, którą mogą zdobyć za darmo. Mowa o przygodówce zatytułowanej Tacoma, opracowanej przez niezależne studio The Fullbright Company – autorów ciepło przyjętego Gone Home. Z dodaniem jej do biblioteki trzeba się pospieszyć, gdyż w chwili, w której są pisane te słowa mamy na to jedynie trzy doby. Jak to zazwyczaj bywa, w tym celu należy udać się do Humble Store i zalogować na swoje konto, a następnie umieścić opisywany tytuł w koszyku. Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak sfinalizować transakcję (i zapisać się do newslettera, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy), by w końcu móc rozpocząć pobieranie (tytuł nie posiada zabezpieczeń DRM).

Po poruszającym przyziemną tematykę Gone Home studio The Fullbright Company zabrało nas w kosmos. - Tacoma za darmo w Humble Store - wiadomość - 2019-03-21
Po poruszającym przyziemną tematykę Gone Home studio The Fullbright Company zabrało nas w kosmos.

W grze Tacoma wcielamy się w Amy Ferrier, która trafia na stację kosmiczną; cała załoga owego obiektu przepadła bez wieści, a bohaterce nie pozostaje nic innego, jak spróbować rozwikłać zagadkę jej zniknięcia. W trakcie zabawy przemierzamy więc futurystyczne pomieszczenia, szukając wskazówek bądź przydatnych przedmiotów. O tym, jaki los spotkał pozostałych kosmonautów, dowiadujemy się z holograficznych nagrań; te są bowiem wypełnione informacjami o relacjach panujących pomiędzy poszczególnymi mieszkańcami stacji oraz prezentują czynności, których się podejmowali.

Korzystając z okazji, przypominamy, że za darmo można zdobyć również grę Oxenfree. Więcej na ten temat przeczytacie w naszej wcześniejszej wiadomości.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Tacoma
  2. Tacoma za darmo w Humble Store