Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2016, 12:25

autor: luckie

Szczegóły imprezy BlizzCon 2016; brak panelu na temat przyszłości Diablo

Na oficjalnej stronie konwentu BlizzCon 2016 zamieszczono szczegółową mapę hali konferencyjnej oraz dokładny program imprezy. Studio Blizzard Entertainment szykuje kilka wykładów na temat przyszłości swoich serii gier, ale wśród nich zabraknie Diablo.

Tegoroczny konwent fanów gier studia Blizzard Entertainment odbędzie się w dniach 4-5 listopada i tradycyjnie będzie zorganizowany w Anaheim Convention Center w Stanie Kalifornia. Na oficjalnej stronie BlizzConu zamieszczono szczegółową mapę obiektu (widoczną poniżej) z rozpisanymi atrakcjami oraz obszarami poświęconymi konkretnym grom.

Rozkład atrakcji na BlizzConie 2016. - Szczegóły imprezy BlizzCon 2016; brak panelu na temat przyszłości Diablo - wiadomość - 2016-10-14
Rozkład atrakcji na BlizzConie 2016.

Zastanawiające jest jednak to, że choć na mapie można namierzyć niewielką strefę Diablo, to w programie imprezy nie przewidziano żadnych wykładów poświęconych przyszłości tej kultowej serii hack-and-slashy, która notabene w tym roku obchodzi 20. urodziny. Na szczęście w planach są obchody jubileuszu Diablo, więc może wtedy twórcy zaskoczą fanów jakąś ekscytującą nowiną. Poza tym na sobotę 5 listopada wyznaczono panel z twórcami Diablo III, w którym przewidziano dyskusję na temat przyszłych aktualizacji.

Nie zabraknie natomiast nowych zapowiedzi w kontekście takich marek, jak Hearthstone: Heroes of Warcraft, Overwatch, World of Warcraft, Heroes of the Storm czy StarCraft. Na BlizzConie będzie też pełno emocji związanych z finałami mistrzostw świata we wszystkich dużych grach Blizzarda. Oprócz tego przewidziano spotkania z twórcami, pokazy komputerowych animacji, tawernę w stylu Hearthfire i mnóstwo innych atrakcji. Będziemy Was informować na bieżąco o najważniejszych zapowiedziach.

Fani gier Blizzarda szykują się na coroczne święto. - Szczegóły imprezy BlizzCon 2016; brak panelu na temat przyszłości Diablo - wiadomość - 2016-10-14
Fani gier Blizzarda szykują się na coroczne święto.

Tegoroczny BlizzCon będzie dziesiątą edycją corocznego konwentu fanów Blizzarda. W tym roku firma obchodzi też 25. rocznicę powstania. Jeśli do tego dołożymy 20. urodziny cyklu Diablo, to mamy bardzo wyjątkowy jubileusz. Liczymy na to, że Blizzard uczci tę okazję z największą pompą.

  1. Oficjalna strona konwentu BlizzCon