Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2014, 16:58

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Symulator kozy jako gra MMO za sprawą nowego rozszerzenia

Ekipa ze szwedzkiego studia Coffee Stain ogłosiła dzisiaj, że ich humorystyczny Symulator kozy otrzyma w tym miesiącu darmowe rozszerzenie, które zamieni tę dziwną produkcję w jeszcze dziwniejsze… MMO. Goat MMO Simulator, bo o nim właśnie mowa, pojawi się na platformie Steam już za kilka dni, 20 listopada.

Symulator kozy (Goat Simulator) zamieni się w grę MMO za sprawą nowej aktualizacji. - Symulator kozy jako gra MMO za sprawą nowego rozszerzenia - wiadomość - 2014-11-17
Symulator kozy (Goat Simulator) zamieni się w grę MMO za sprawą nowej aktualizacji.

Jeżeli do tej pory sądziliście, że wydany w kwietniu tego roku Symulator kozy sam w sobie był irracjonalnym projektem, najnowsza informacja płynąca prosto od deweloperów jeszcze bardziej Was zaskoczony. Szwedzkie studio Coffee Stain ogłosiło dzisiaj, że 20 listopada w serwisie Steam pojawi się nowe, całkowicie darmowe rozszerzenie do wspomnianej produkcji, które zamieni ją w… tytuł z gatunku MMO. Aktualizacja dostępna będzie dla wszystkich tych, którzy na swoim koncie Steam posiadają oryginalny egzemplarz omawianego symulatora.

Goat MMO Simulator, bo tak nazywać się będzie gra wzbogacona o wspomnianą aktualizację, przeniesie gracza do typowego, mało wyrafinowanego świata fantasy, oferując między innymi: pięć klas postaci (jak np. wojownik, mag czy kuchenka mikrofalowa), możliwość dobrnięcia do 101 poziomu doświadczenia (a więc – jeden więcej niż dotychczas), dwie walczące ze sobą frakcje – kozy i owce, dodatkową paczkę zadań do wykonania, możliwość zobaczenia elfów, krasnoludów oraz całą masę innej absurdalnej zawartości. W skrócie – Szwedzi po raz kolejny szykują projekt pełen niedorzecznego humoru i masy błędów wszelkiego możliwego pokroju.

Poniżej znajdziecie trailer omawianego dodatku, a także kilka opublikowanych screenshotów, które przybliżą Wam sylwetkę tej bądź co bądź niezwykle humorystycznej inicjatywy.