Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2013, 12:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Sylvester Stallone i Richard Crenna w grze Rambo: The Video Game

W zapowiedzianej jakiś czas temu grze Rambo: The Video Game „wystąpią” Sylvester Stallone i Richard Crenny - odtwórcy głównych ról w filmach z serii Rambo. W produkcji studia Teyon Games usłyszymy ich głosy wyciągnięte z popularnej trylogii (nie wzięto pod uwagę czwartej części z 2008 roku).

Firma Reef Entertainment ogłosiła, że w nadchodzącej grze Rambo: The Video Game usłyszymy głosy Sylvestra Stallone oraz Richarda Crenny – aktorów wcielających się w głównych bohaterów filmów z serii Rambo. Udostępniono także dwa nowe screeny z produkcji studia Teyon Games.

Sylvester Stallone oraz Richard Crenna wcielali się odpowiednio w Johna Rambo oraz pułkownika Samuela Trautmana. Co ciekawe, aktorzy najwyraźniej nie wezmą udziału w procesie dubbingu przygotowanym na potrzeby gry. Zamiast tego twórcy wykorzystają oryginalne nagrania z trzech filmów z serii Rambo, na mocy porozumienia zawartego z firmą StudioCanal, będącą właścicielem praw do tych kultowych obrazów kinowych.

Chociaż screeny wyglądają imponująco, to raczej nie oddają realnego poziomu grafiki w grze - Sylvester Stallone i Richard Crenna w grze Rambo: The Video Game - wiadomość - 2013-03-02
Chociaż screeny wyglądają imponująco, to raczej nie oddają realnego poziomu grafiki w grze

„Naszym celem jest wyprodukowanie najlepszej gry o Rambo, jaka została kiedykolwiek stworzona. By to zrobić, zawrzemy w niej dialogi, efekty specjalne i muzykę z filmów. Firma StudioCanal, posiadająca prawa do filmów z serii Rambo, przeszukała swoje obszerne archiwa i odnalazła próbki audio zawierające oryginalne nagrania głosowe z Rambo: Pierwsza Krew, Rambo II i Rambo III. Te taśmy dały nam pierwotne nagrania Stallone’a i Crenny, które wykorzystamy w grze” – powiedział jeden z przedstawicieli firmy Reef Entertainment.

Rambo: The Video Game będzie mieszanką pierwszoosobowej strzelaniny i przygodowej gry akcji, która pozwoli graczom wcielić się w głównego bohatera filmowej trylogii i odtworzyć jego przygody. Produkcja jest przygotowywana przez studio Teyon Games (serie Robot Rescue, Heavy Fire) i ma ukazać się w tym roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Rambo w grze z pewnością nie będzie stronił od wybuchowych rozwiązań - Sylvester Stallone i Richard Crenna w grze Rambo: The Video Game - wiadomość - 2013-03-02
Rambo w grze z pewnością nie będzie stronił od wybuchowych rozwiązań