Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2013, 15:10

autor: Sarge

Pierwsza faza beta testów The Elder Scrolls Online pod koniec marca

Pod koniec marca rozpocznie się pierwsza faza zamkniętych beta testów gry The Elder Scrolls Online. Taką informację podano na oficjalnej stronie internetowej tej produkcji MMO, gdzie można znaleźć odpowiedzi na inne często pojawiające się pytania.

Firma Bethesda Softworks odpowiedziała na najczęściej pojawiające się pytanie dotyczące zamkniętych beta testów gry The Elder Scrolls Online. Wciąż można zgłaszać się do nich za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Zamknięte beta testy będą organizowane w ograniczonych czasowo turach, zazwyczaj w weekendy. Pierwsza z nich będzie miała miejsce pod koniec marca, a dokładny termin zostanie podany niedługo. Osoby wybrane do danej tury beta testów otrzymają wcześniej stosowne powiadomienie we wiadomości e-mail. Tacy gracze nie mogą mieć jednak pewności, że dostaną podobne zaproszenie w przyszłości.

The Elder Scrolls Online to pierwsza gra MMO umiejscowiona w uniwersum The Elder Scrolls - Pierwsza faza beta testów The Elder Scrolls Online pod koniec marca - wiadomość - 2013-03-02
The Elder Scrolls Online to pierwsza gra MMO umiejscowiona w uniwersum The Elder Scrolls

W mailowym komunikacie twórcy udostępnią szczęśliwcom link do pobrania klienta, który ma ważyć ok. 20 GB. W związku z tym zespół ZeniMax Online Studios zaleca ściągnięcie wymaganych danych jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem danej fazy testów, aby móc uruchomić betę od razu na starcie. Oprócz grania uczestnicy będą także wypełniać specjalne ankiety, które pozwolą twórcom na wykrycie błędów i poprawienie rozgrywki.

The Elder Scrolls Online to długo oczekiwana gra MMO umiejscowiona w świecie przedstawionym w serii The Elder Scrolls. Nad tym tytułem od 2007 roku pracuje zespół ZeniMax Online Studios, a premiera końcowego produktu jest planowana jeszcze w tym roku, choć tak naprawdę dużo będzie zależało zbliżających się beta testów. Gra ukaże się tylko na PC.