Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 czerwca 2018, 09:40

Swords and Soldiers HD - RTS twórców Awesomenauts za darmo w Steam

Do dzisiejszego wieczora w serwisie Steam można za darmo zdobyć pełną wersję strategii Swords and Soldiers HD. Oferta ma wypromować kickstarterową zbiórkę na ulepszoną konwersję drugiej części serii, powstającą z myślą o pecetach i PlayStation 4.

Gra trafiła na pecety w 2010 roku. - Swords and Soldiers HD - RTS twórców Awesomenauts za darmo w Steam - wiadomość - 2018-06-21
Gra trafiła na pecety w 2010 roku.
SWORDS AND SOLDIERS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ronimo Games
  2. Wydawca: Ronimo Games
  3. Gatunek: RTS
  4. Platformy: PC, PS3, Wii
  5. Data premiery na PC: 1 grudnia 2010 r.

Przyzwyczailiśmy się już do promocji pozwalających za darmo wejść w posiadanie pełnych wersji gier. Najnowsza okazja tego typu pojawiła się w serwisie Steam i objęła Swords and Soldiers HD, czyli kreskówkową strategię czasu rzeczywistego, opracowaną przez znane z Awesomenauts studio Ronimo Games.

Tradycyjnie przypominamy, że jeśli dodacie teraz Swords and Soldiers HD do swojej biblioteki gier na Steamie, to produkcja pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy promocja dobiegnie końca. Zainteresowanym radzimy się pospieszyć, gdyż oferta jest ograniczona czasowo i pozostanie ważna tylko do dzisiejszego wieczora.

Swords and Soldiers zadebiutowało w maju 2009 r. na konsoli Nintendo Wii. We wrześniu kolejnego roku doczekaliśmy się premiery wersji na PlayStation 3, a w grudniu 2010 r. gra trafiła na PC jako Swords and Soldiers HD.

Produkcja została przyjęta ciepło. Oryginalna wersja na Nintendo Wii może pochwalić się średnią ocen na poziomie 84% według serwisu Metacritic. W 2015 r. na tę konsolę ukazała się kontynuacja zatytułowana Swords & Soldiers II.

Autorzy nie udostępnili pierwszej części za darmo tylko z dobrego serca. Chcą dzięki temu wypromować kickstarterterową zbiórkę pieniędzy na projekt Swords & Soldiers II Shawarmageddon. Pod tym tytułem kryje się rozszerzona i ulepszona wersja sequela, która zmierza na pecety oraz konsolę PlayStation 4. Autorzy obiecują m.in. ładniejszą grafikę, sieciowy tryb multiplayer oraz dodatkowe mapy. Cel minimalny wynosi 50 tysięcy dolarów, a akcja potrwa do 20 lipca tego roku.

  1. Swords and Soldiers HD za darmo w serwisie Steam
  2. Oficjalna strona gry