Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2014, 11:32

Świetny debiut South Park: The Stick of Truth. Top 10 Steam (2-9 marca)

South Park: The Stick of Truth zaliczyło bardzo udany debiut zajmując pierwszą pozycję na liście najlepiej sprzedających się gier w serwisie Steam w zeszłym tygodniu. Wciąż doskonale radzą sobie także takie tytuły jak Banished, DayZ oraz Rust. Zobacz co jeszcze chętnie kupowali użytkownicy PC.

W ubiegłym tygodniu na liście największych bestsellerów serwisu Steam nastąpiło spore przetasowanie. Po dwóch tygodniach z żółtą koszulką lidera pożegnała się gra Banished. Ta strategia ekonomiczna musiała uznać nie tylko wyższość wczesnej wersji DayZ, ale również humorystycznego RPG-a South Park: The Stick of Truth, który zajął pierwszą pozycję. Ponadto z dziesiątki wypadły takie produkcje jak Thief oraz Castlevania: Lords of Shadow 2. W przypadku obu szał związany z ich premierami już opadł, a rozczarowujące recenzje sprawiły, że zainteresowanie nimi uległo wyraźnemu zmniejszeniu. Wysoka pozycja nadchodzącego Dark Souls II pokazuje, że gracze są już gotowi na kolejne przeboje. Warto też zauważyć, że na listę bestsellerów po raz pierwszy wdarło się Plague, Inc. Evolved.

Nie słabnie także popularność dwóch przebojów sprzedawanych w ramach Steam Early Access, czyli Rust i Planetary Annihilation. Drugiemu z tych tytułów bez wątpienia bardzo pomogło niedawne wydanie potężnej aktualizacji nazwanej Gamma, które wprowadziła szereg nowości i zmian, jakich domagali się sami gracze. Natomiast premiera drugiego epizodu The Walking Dead Season Two wyraźnie rozpaliła na nowo zainteresowanie tym projektem.

1.

South Park: The Stick of Truth

2.

DayZ

3.

Banished

4.

Dak Souls II

5.

Rust

6.

Planetary Annihilation

7.

The Walking Dead Season Two

8.

Counter-Strike: Global Offensive

9.

Plague, Inc. Evolved

10.

Left 4 Dead 2