Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 grudnia 2013, 00:02

autor: Maciej Śliwiński

Świąteczne niespodzianki od sklepu.gry-online.pl – wyprzedaże, promocje i darmowa gra dla VIP-ów

Jeżeli w gorączce przedświątecznych zakupów zapomnieliście o upominku dla siebie, sklep.gry-online.pl przychodzi z pomocą.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia sklep.gry-online.pl przygotował sporo promocji i wyprzedaży. Ekipa sklepu składa także najserdeczniejsze świąteczne życzenia swoim wszystkim klientom.

Świąteczne niespodzianki od sklepu.gry-online.pl – wyprzedaże, promocje i darmowa gra dla VIP-ów - ilustracja #1

Świąteczna rozprzedaż

24 grudnia 2013 rusza rozprzedaż wybranych towarów w sklepie.gry-online.pl. Liczba produktów jest monco ograniczona, warto się jednak spieszyć, bo gry Gears of War: Judgment, Halo: Reach, Killzone 3 oraz God of War: Wstąpienie w cenie 19,90 zł to nie lada okazja. Dodatkowo na pudełkowych towarach z rozprzedaży można użyć 10% kodu zniżkowego.

10% rabatu na cały pudełkowy asortyment

Wchodząc na stronę poniżej możecie odebrać kod upoważniający do 10% zniżki na cały pudełkowy asortyment ważny do 31 grudnia 2013 roku.

Darmowa gra dla posiadaczy Abonamentów Premium z aktywną opcją VIP

Z okazji Świąt sklep.gry-online.pl przygotował także drobny upominek dla wszystkich posiadaczy Abonamentów Premium z aktywną opcją VIP. Wystarczy wejść na stronę z poniższego linku i w Wasze ręce trafi jeden z darmowych kodów Steam na gry Twierdza: Krzyżowiec HD, F.3.A.R., Just Cause 2 oraz Kane & Lynch 2: Dog Days.