Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 grudnia 2018, 13:40

Super Meat Boy od dziś za darmo

Od dziś w sklepie Epic Games będzie można zdobyć za darmo grę Super Meat Boy – popularną dwuwymiarową platformówkę od studia Team Meat. Oferta będzie ważna do 10 stycznia.

Dziś mijają równo dwa tygodnie, odkąd w sklepie Epic Games można zdobyć za darmo Subnauticę. Oznacza to, że wielkimi krokami zbliża się koniec tej oferty. Miłośnicy tego typu promocji nie mają jednak co się smucić. W ciągu najbliższych kilku godzin (najprawdopodobniej w okolicach 19:00 czasu polskiego) wystartuje bowiem kolejna akcja. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w jej ramach na nowej platformie cyfrowej dystrybucji będzie można bezpłatnie przygarnąć Super Meat Boy od studia Team Meat. Tytuł będzie dostępny w tej formie do 10 stycznia.

Super Meat Boy może trafić do każdego chętnego pecetowca – wystarczy konto w Epic Store. - Super Meat Boy od dziś za darmo - wiadomość - 2018-12-28
Super Meat Boy może trafić do każdego chętnego pecetowca – wystarczy konto w Epic Store.

Aby otrzymać Super Meat Boy za darmo należy, po wystartowaniu promocji wejść na kartę produktu w sklepie Epic Games i kliknąć przycisk „Za darmo”. Oczywiście niezbędne jest posiadanie konta na stronie.

Super Meat Boy to niezależna dwuwymiarowa platformówka, która zadebiutowała na rynku w 2010 roku. Powinna ona przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom wyzwań, gdyż charakteryzuje się wysokim poziomem trudności. Zawiedzeni nie powinni być również miłośnicy surrealistycznych klimatów, gdyż w takim utrzymana jest cała produkcja. Wystarczy wspomnieć, że główny bohater to krwawiący kawałek mięsa, a jego głównym przeciwnikiem jest płód sterujący robotem.

Główni bohaterowie Super Meat Boy są dość osobliwi. - Super Meat Boy od dziś za darmo - wiadomość - 2018-12-28
Główni bohaterowie Super Meat Boy są dość osobliwi.

Jeśli ktoś wolałby mieć Super Meat Boya na Steamie, to warto pamiętać, że w ramach świątecznej wyprzedaży można go zakupić na platformie firmy Valve za nieco ponad 5 złotych. Oferta Epic Store powinna jednak przyciągnąć przeciwników DRM, gdyż tamtejsza wersja dzieła studia Team Meat takowego zabezpieczenia nie posiada.

Kolejne darmowe gry będą udostępniane w sklepie Epic Games co dwa tygodnie przez cały 2019 rok. Niestety nie wiemy na razie, jaką produkcję będzie można zgarnąć bez żadnych dodatkowych opłat za czternaście dni. Twórcy bijącego rekordy popularności Fortnite’a wydają się jednak zdeterminowani, by w choć minimalnym stopniu zagrozić pozycji hegemona na rynku cyfrowej dystrybucji, którym jest Steam. Możemy się zatem spodziewać następnych interesujących ofert, promocji i tytułów na wyłączność. Pytanie tylko, czy to wystarczy, by utrzymać się na powierzchni?

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej