Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2020, 20:37

Summer Game Fest – ponad 60 dem nadchodzących gier na Xbox One

Microsoft zapowiedział, że w ramach wydarzenia Summer Game Fest w drugiej połowie tego miesiąca udostępni na konsoli Xbox One ponad sześćdziesiąt dem nadchodzących gier, pochodzących od dużych oraz niezależnych deweloperów. Akcja trwać będzie przez niecały tydzień.

Summer Game Fest – ponad 60 dem nadchodzących gier na Xbox One - ilustracja #1

Microsoft przyłącza się w dodatkowy sposób do wciąż trwającego wydarzenia Summer Game Fest, które w zamierzeniach organizatorów ma być namiastką odwołanych w tym roku targów E3. W dniach 21-27 lipca wszyscy posiadacze Xboksów One będą mogli pobrać blisko setkę dem przeróżnych produkcji, stworzonych przez duże i uznane oraz mniejsze i debiutujące studia deweloperskie z całego świata. Co najmniej sześćdziesiąt z nich będzie reprezentować nadchodzące tytuły, dając nam unikalną szansę, by przetestować ich często bardzo wczesne grywalne wersje.

Pełna lista tytułów biorących udział w xboksowym Summer Game Fest nie jest jeszcze znana, zostanie ona bowiem ujawniona tuż przed rozpoczęciem akcji. Wśród produkcji, o których już teraz wiemy, że na pewno w nie zagramy, znalazł się remake Destroy All Humans!, a także gry Cris Tales, Haven, Hellpoint, SkateBIRD, The Vale: Shadow of the Crown, Raji: An Ancient Epic oraz Welcome to Elk. Dodajmy, że niedawno w podobny sposób co Microsoft deweloperów wsparła także firma Valve, organizując w ubiegłym miesiącu Festiwal Gier Steam.

  1. Oficjalna strona Xbox
  2. Oficjalna strona Summer Game Fest