Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2022, 11:14

Subskrypcja GTA+ może trafić również do pecetowego GTA Online

Wiele wskazuje na to, że Rockstar Games w planach ma udostępnienie subskrypcji GTA+ również w pecetowej wersji Grand Theft Auto Online.

Niecały miesiąc temu studio Rockstar Games uruchomiło GTA+, czyli płatną subskrypcję do GTA Online. Na razie dostępna jest ona wyłącznie na konsolach Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Nowe doniesienia sugerują jednak, że w planach jest także udostępnienie jej graczom pecetowym.

  1. Źródło tej informacji stanowi oferta pracy udostepniona na stronie Rockstara.
  2. Studio szuka menadżera subskrypcji, który będzie je rozwijał na różnych platformach, w tym właśnie PC.
  3. Sugeruje to, że w przyszłości GTA+ może zawitać także na pecety.
Subskrypcja GTA+ może trafić również do pecetowego GTA Online - ilustracja #1
GTA+ wystartowało w marcu tego roku.

Przypomnijmy, że cena usługi wynosi 26,99 zł miesięcznie. W zamian za to gracze mogą liczyć m.in. na wypłaty w wysokości pół miliona wirtualnych dolarów, możliwość zakupu nieruchomości w Los Santos i okolicach, specjalne ulepszenia dla pojazdów oraz zniżki członkowskie.

Start GTA+ został przyjęty dosyć chłodno. Pomysł dodania subskrypcji do tak wiekowej gry jest dosyć karkołomny, zwłaszcza że oferowane przez nią korzyści nie są specjalnie obfite. Studio Rockstar nie podzieliło się na razie żadnymi wynikami, ale trudno nie odnieść wrażenia, że poszukiwanie menadżera rozwoju tej usługi może być spowodowane jej słabym odbiorem. Pozostaje mieć nadzieję, że zatrudniona osoba będzie w stanie zwiększyć atrakcyjność GTA+.

  1. Oficjalna strona internetowa Rockstar Games