Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2022, 20:21

Więcej płatnych „korzyści” w GTA Online; Rockstar zapowiada subskrypcję GTA+

Rockstar zapowiedział płatną subskrypcję do GTA Online na PS5 i XSX/S. Gracze, którzy się na nią zdecydują, mogą liczyć na comiesięczne zastrzyki gotówki i szereg innych „cennych korzyści”.

Wydanie GTA V na trzecią z kolei generację konsol to najwyraźniej za mało dla Rockstara. Firma zapowiedziała dziś płatną subskrypcję do GTA Online – GTA+. Ma ona być dostępna jedynie na PS5 i XSX/S. Za 26,99 zł miesięcznie gracze mogą liczyć m.in. na wypłaty w wysokości pół miliona jednostek growej waluty, możliwość zakupu nieruchomości w Los Santos i okolicach – dających dostęp do zawartości z nowych bądź pominiętych aktualizacji – specjalne ulepszenia dla pojazdów czy zniżki członkowskie.

Jak wypada GTA V na konsolach dziewiątej generacji? Dowiesz się tego z poniższego tekstu:

Pierwszy miesiąc GTA+ rozpocznie się dla wszystkich abonentów 29 marca, a zakończy 27 kwietnia. Korzyści – czy raczej „korzyści” – na które mogą liczyć subskrybenci, przedstawiono na poniższej liście (pisownia oryginalna – via rockstargames.com).

GTA 5 – pierwszy miesiąc subskrypcji GTA+

Lista korzyści:

  • 500 000 GTA$ automatycznie przekazane na rachunek w banku Maze.
  • Principe Deveste Eight — wraz z bezpłatmym ulepszeniem Hao’s Special Works, zanim zostanie ono udostępnione do zakupu — plus oznaczenia CMYK z usterką i Pomarańczowa faza.
  • Warsztat tuningowy umiejscowiony w La Mesa, który otwiera dostęp do różnych możliwości rozgrywki z Los Santos Tuners. Dotychczasowi właściciele warsztatów tuningowych będą mogli za darmo przenieść swój zakład do La Mesa.
  • Zniesiona opłata za członkostwo w klubie samochodowym LS. Dotychczasowi członkowie klubu samochodowego posiadający GTA+ otrzymają zamiast tego premię 50 000 GTA$.
  • Właściciele jachtów będą mogli za darmo ulepszyć swój jacht do superjachtu Aquarius.
  • Koszulka Gussét z żabą oraz koszykarska koszulka Broker Prolaps wraz z szortami zostaną automatycznie dodane do waszej garderoby.
  • Oznaczenie Kolaż dla Mammotha Avengera, HVY BWP, oraz TM-02 Khanjali.
  • Wybór darmowych farb i emblematów do warsztatu tuningowego.
  • 3x GTA$ i RP za Serię wyścigów HSW.
  • 2x więcej reputacji w klubie samochodowym za Serię wyścigów ulicznych.

Ponadto subskrybenci GTA+ będą mogli nabyć w PS Store i MS Store karty Shark zapewniające więcej growej waluty niż ich „zwykłe” odpowiedniki. Zakupu owego abonamentu również należy dokonywać poprzez dedykowany danej konsoli wewnętrzny sklep. Warunkiem jest oczywiście posiadanie GTA V lub GTA Online. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.