Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 kwietnia 2022, 11:45

autor: Patryk Michaś

Twórcy Wiedźmina mają już plan na 4. sezon

Trzeci sezon Wiedźmina nie ujrzał jeszcze światła dziennego, a już pojawiają się informacje na temat kolejnego.

Źródło zdjęcia powyżej: YouTube/Netflix

Trzeci sezon przygód Geralta znajduje się obecnie w zaawansowanej fazie produkcyjnej w Anglii. Nie wpływa to jednak na informacje, które otrzymujemy na temat kolejnego, czwartego sezonu.

Jak dowiadujemy się z mediów, reżyser Stephen Surjik rozmawiał niedawno z Brigade Radio o trzecim sezonie Wiedźmina oraz doświadczeniu, jakie płynie ze współpracy z Netflixem. Zaznaczył, iż faktycznie reżyseruje dwa pierwsze odcinki, ale co najważniejsze, potwierdził, że producenci i scenarzyści zaplanowali czwarty sezon Wiedźmina.

Nie zdradził jednak więcej szczegółów, w tym możliwości swojego zaangażowania w dalszy etap produkcji. Mimo wszystko jest to ekscytująca wiadomość dla fanów przygód Geralta z Rivii, choć czwarty sezon jeszcze nie dostał zielonego światła.

W swoim wywiadzie Surjik opowiadał o współpracy z odtwórcą głównej roli, Henrym Cavillem, opisując go jako klasę samą w sobie. Wspomina także o trudnej pracy podczas pandemii w 2020 i 2021 roku.

Kiedy możemy się spodziewać trzeciego sezonu?

Oczekuje się, że trzeci sezon Wiedźmina będzie kręcony do sierpnia/września 2022 r., a data premiery prawdopodobnie nastąpi wiosną 2023 roku. Tymczasem prequel Wiedźmina, Blood Origin, jest obecnie w fazie dokrętek i ukaże się w drugiej połowie 2022 roku. Zwiastun poniżej: