Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 maja 2014, 16:55

autor: Maciej Jałowiec

Stwórz własnego bohatera gry Talisman i wygraj fantastyczne nagrody!

Z okazji premiery komputerowej wersji Talismana, zapraszamy do zabawy, w ramach której możecie stworzyć własnego herosa do tej gry i zawalczyć o atrakcyjne nagrody!

Stwórz własnego bohatera gry Talisman i wygraj fantastyczne nagrody! - ilustracja #1

Z okazji niedawnej premiery komputerowej wersji gry Talisman, zapraszamy Was do konkursu związanego z tym tytułem. Gorąco zachęcamy do stworzenia w ramach zabawy własnego herosa i wzięcia udziału w walce o atrakcyjne nagrody!

Aby wziąć udział w zabawie, w pierwszej kolejności zapraszamy na stronę talisman.gry-online.pl, gdzie znajdziecie opis zadania konkursowego. Waszym zadaniem będzie wymyślenie oraz narysowanie własnego bohatera, rodem ze świata Talismana, który mógłby stać się postacią istniejącą w komputerowej wersji gry. Możecie go stworzyć za pomocą wszystkich materiałów plastycznych i przenieść wasz pomysł na papier, bądź narysować go na tablecie.

Na autora najlepszej pracy czeka nagroda w postaci kolekcjonerskiej grafiki sławnego Grzegorza W. Komorowskiego, który stworzył spolszczoną wersję Magii i Miecza! Dla zwycięzcy dodatkowo przewidziano planszowe wydanie gry Gamedec oraz puzzle z grafiką z gry Wiedźmin. Przyznamy również wyróżnienia oraz sporo nagród dodatkowych w postaci wspomnianych wiedźmińskich puzzli oraz 10 nagród dodatkowych w postaci gry Talisman oraz bonów cdp.pl. Szczegóły dotyczące upominków w naszej zabawie również znajdziecie na talisman.gry-online.pl.

Na tejże stronie znajdziecie również opis zadania konkursowego i regulamin, który gorąco polecamy Waszej lekturze. Tam również, w komentarzach u dołu strony, należy zgłaszać prace. Na Wasze dzieła czekamy do 23 maja włącznie.

Gorąco zachęcamy do stworzenia własnego bohatera! Już teraz nie możemy się doczekać waszych pomysłów! Powodzenia!