Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2014, 14:20

autor: Sarge

Shaq Fu: A Legend Reborn - chodzona bijatyka z byłą gwiazdą NBA ufundowana

Fani ufundowali za pośrednictwem serwisu Indiegogo grę Shaq Fu: A Legend Reborn, dzięki czemu powstanie kontynuacja klasycznej chodzonej bijatyki. W produkcji studia Big Deez Productions wcielimy się w byłą gwiazdę NBA - Shaquille'a O'Neala.

Zbiórka pieniędzy na produkcję gry Shaq Fu: A Legend Reborn zakończyła się sukcesem. Studio Big Deez Productions uzbierało wymagane 450 tysięcy dolarów zaledwie kilka godzin przed zakończeniem akcji w serwisie Indiegogo. Ostateczny wynik to 473 884 dolary, co stanowi 105% początkowego celu. Początkowo zakładano, że po przekroczeniu minimalnego progu tytuł ukaże się wyłącznie na PC. Po pewnym czasie zmieniono te założenia, dzięki czemu możemy być pewni, że gra pojawi się nie tylko na komputerach osobistych, ale też na PlayStation 4, Playstation 3, Xboksie One, Xboksie 360 oraz Wii U. Produkcja studia Big Deez Productions ma być rozprowadzana w cyfrowej dystrybucji za 29,99 dolarów (ok. 90 zł bez podatku VAT). W najlepszej sytuacji są składkowicze z Indiegogo – swój egzemplarz dostaną osoby, które wpłaciły minimum 15 dolarów.

Była gwiazda NBA w roli głównego bohatera gry Shaq Fu: A Legend Reborn - Shaq Fu: A Legend Reborn - chodzona bijatyka z byłą gwiazdą NBA ufundowana - wiadomość - 2014-05-06
Była gwiazda NBA w roli głównego bohatera gry Shaq Fu: A Legend Reborn

Choć Shaq Fu: A Legend Reborn to pierwsza gra studia Big Deez Productions, to w jego skład wchodzą prawdziwi weterani branży. W zespole znajdują się byli pracownicy takich firm jak Electronic Arts, Ubisoft, Namco, Sega, Microsoft czy Atari. Współtworzyli oni takie marki jak Mortal Kombat, Halo, Street Fighter czy Perfect Dark.

Shaq Fu: A Legend Reborn to kontynuacja klasycznej gry Shaq Fu z 1994 roku. Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, także i tym razem będziemy mieli do czynienia z chodzoną bijatyką, w której wcielimy się w legendarnego zawodnika NBA – Shaquille’a O’Neala. Podczas rozgrywki skorzystamy z potężnego wachlarza ciosów, power-upów, broni i możliwości destrukcji otoczenia. Obok trybu dla jednego gracza, w grze znajdziemy multiplayer w formie kooperacji lub rywalizacji.