Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2016, 11:17

autor: Góral

Studio Hello Games potwierdza - No Man's Sky na PC ukaże się 12 sierpnia

Sean Murray, szef studia Hello Games, potwierdził niedawne informacje głoszące niewielkie opóźnienie PC-towego wydania gry No Man's Sky. Produkcja ukaże się na komputerach osobistych 12 sierpnia - trzy dni po debiucie na PlayStation 4.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że według informacji zamieszczonej na oficjalnej stronie gry No Man's Sky, wersja PC-towa produkcji została opóźniona o trzy dni i koniec końców ukaże się 12 sierpnia. Sean Murray, szef studia Hello Games w końcu zabrał głos w tej sprawie i ujawnił na swoim koncie w serwisie społecznościowym Twitter, że tytuł faktycznie pojawi się na komputerach osobistych w najbliższy piątek. Przy okazji wyjaśnił, że powodem delikatnej obsuwy jest chęć wypuszczenia gry na „blaszakach” w tym samym dniu na całym świecie (w przypadku PlayStation 4 gra najpierw ukaże się w USA 9 sierpnia, a dzień później pojawi się w Europie). Dodatkowo wspomniał, że studio pracuje też nad wsparciem dla monitorów 21:9. Opóźnienie jest więc niewielkie, gra zdąży się ukazać na „blaszakach” przed następnym weekendem, więc tragedii nie ma.

Studio Hello Games potwierdza - No Man's Sky na PC ukaże się 12 sierpnia - ilustracja #1

Z innych wartych wzmianki rzeczy warto przypomnieć, że niedawno okazało się, że do centrum galaktyki, wykorzystując specjalny sposób „farmienia” paliwa do napędu Warp, będzie można dotrzeć w około 30 godzin. Poza tym studio Hello Games ukończyło już pracę nad pierwszą aktualizacją swojej produkcji, ale nie podzieliło się szczegółami na jej temat, zapewniając jedynie, że wprowadzi ona dużo nowej zawartości i dodatkowych funkcji. Poza tym, zainteresowane osoby mogą zaznajomić się, ze ścieżką dźwiękową No Man's Sky, którą znajdziecie na YouTubie i w serwisie Spotify.