Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 listopada 2021, 16:00

autor: AlexB

Strategia Aven Colony od dziś za darmo w Epic Games Store

Dziś o godzinie 16:00 na platformie Epic Games Store udostępniona została kolejna gra. Tym razem jest to Aven Colony. Produkcja pozostanie bezpłatna do 11 listopada.

Przez cały miniony tydzień mogliście zdobyć swój darmowy egzemplarz gry DARQ: Complete Edition na platformie Epic Games Store. Natomiast o godzinie 16:00, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, udostępnione zostało Aven Colony.

Aven Colony jest opracowaną przez studio Mothership Entertainment grą strategiczną typu city builder. Jej akcja toczy się w odległej przyszłości. Mamy okazję wcielić się w zarządcę kolonii na planecie Aven Prime. Rozpoczynamy od niewielkiego przyczółka i z czasem rozbudowujemy go do coraz bardziej pokaźnych rozmiarów. Musimy dbać o miejsce do życia dla naszych podopiecznych, zapewnić im tlen, pożywienie, zaplecze medyczne, rozrywkę oraz ochronę przed groźnymi czynnikami zewnętrznymi (tytuł oferuje rozmaite typy biomów, od mokradeł, przez pustynie, po skute lodem obszary podbiegunowe) i generalnie pilnować, by ich morale za bardzo nie spadło. To, jak dobrze nam idzie, odzwierciedlane jest przez odpowiednią rangę przyznawaną przez grę.

  1. Aven Colony na platformie Epic Games Store

Aven Colony będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 11 listopada. Natomiast później pojawi się opcja przygarnięcia paczki fantów do gry Rogue Company.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Aven Colony – poradnik do gry