Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2021, 17:00

autor: AlexB

Mroczne DARQ od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 na platformie Epic Games Store udostępniona zostanie kolejna gra - DARQ: Complete Edition. Produkcję będzie można odebrać do 4 listopada.

[Aktualizacja] Grę DARQ: Complete Edition można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Aven Colony.

Równo siedem dni temu na platformie Epic Games Store udostępniony został nietypowy horror Among the Sleep: Enhanced Edition. Jeśli do tej pory nie zdążyliście przypisać tego tytułu do swoich kont, macie na to czas jeszcze do godziny 17:00. Natomiast potem, tak jak zapowiedziano, oddane w ręce graczy zostanie DARQ: Complete Edition.

DARQ: Complete Edition to kolejna produkcja rozdawana w ostatnim czasie na platformie Epic Games Store, która ma wprowadzić graczy w klimat nadchodzącego Halloween. Została ona wyprodukowana przez studio Unfold Games. W trakcie zabawy wcielamy się w Lloyda – chłopca, który pewnej nocy odkrywa, że znalazł się w świadomym śnie. Koszmarze, jeśli być konkretnym. Jako że kolejne próby wybudzenia się spalają na panewce, bohater musi nauczyć się przetrwać w niebezpiecznym środowisku. Rozgrywka polega na przemierzaniu rozległego domostwa, rozwiązywaniu zagadek środowiskowych, unikaniu pułapek i mierzeniu się z przeciwnikami.

DARQ: Complete Edition zawiera także oba DLC wydane do podstawki - The Crypt i The Tower. Dodają one do gry kolejne lokacje oraz wyzwania. Warto również zaznaczyć, że tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

  1. DARQ: Complete Edition na platformie Epic Games Store

DARQ: Complete Edition będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 4 listopada. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja (bądź produkcje) zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store