Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 maja 2019, 09:49

autor: Aquma

Stellaris z promocją i darmowym weekendem na Steam

Wydawca Paradox Interactive poinformował, że przez weekend będzie można za darmo ograć strategię kosmiczną Stellaris na Steam. Akcja jest powiązana z trzecimi urodzinami wspomnianego tytułu i towarzyszą jej duże obniżki cen.

Stellaris z dużymi obniżkami ceny i darmowym weekendem. - Stellaris z promocją i darmowym weekendem na Steam - wiadomość - 2019-05-10
Stellaris z dużymi obniżkami ceny i darmowym weekendem.

Firma Paradox Interactive poinformowała, że w związku z trzecią rocznicą premiery strategii kosmicznej Stellaris przez weekend będzie można za darmo ograć wspomnianą produkcję na Steam. Zaprezentowano także urodzinowy zwiastun przedstawiający uniwersum, w którym toczy się akcja gry. Klimatyczny film możecie zobaczyć poniżej.

Jak w większości tego typu sytuacji, akcja jest powiązana z dużą obniżką ceny – zarówno zwykłe wydanie, jak i Galaxy Edition zostały przecenione o 75% (w pierwszym przypadku zapłacimy teraz 35,74 zł, a w drugim okrągłe 45 zł). Taniej można nabyć także Stellaris: Starter Pack, zawierający podstawową grę wraz z dodatkami Utopia i Apocalypse (obniżka o 66%, co przekłada się na cenę na poziomie 96,95 zł), oraz wszystkie wydane rozszerzenia (w ich przypadku obniżki wynoszą od 20 do 50%).

Przypominamy, że Stellaris trafiło na rynek 9 maja 2016 r. i początkowo było dostępne wyłącznie na komputerach, jednak w lutym bieżącego roku ukazały się także wydania dedykowane konsolom PlayStation 4 i Xbox One. Gra została ciepło przyjęta przez branżowe media – w przypadku wersji pecetowej średnia recenzji w serwisie Metacrtitic wynosi 78% (u nas produkcja otrzymała wysoką notę 8,5/10). Tytuł doczekał się także licznych rozszerzeń.

  1. Paradox Interactive – strona oficjalna
  2. Steam – strona oficjalna
  3. Stellaris – poradnik