Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2018, 11:53

Steel Rats - pierwszy gameplay z gry polskiego Tate Multimedia

Polskie studio Tate Multimedia wypuściło nowy zwiastun motocyklowej zręcznościówki Steel Rats. To pierwszy filmik z tej produkcji zawierający fragmenty rozgrywki.

STEEL RATS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Tate Multimedia
  2. Wydawca: Tate Multimedia
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 2018 r.

W październiku zeszłego roku znane z serii Kangurek KAO polskie studio Tate Multimedia zapowiedziało retrofuturystyczną grę motocyklową Steel Rats. Zaprezentowano wtedy pierwszy zwiastun, ale nie zawierał on żadnych fragmentów rozgrywki. Dopiero teraz autorzy wypuścili filmik, który pozwala wreszcie zobaczyć, jak produkcja prezentuje się w akcji.

Na pierwszy rzut oka gra wydaje się przypominać serię Trials. Kamera zachowuje się niczym w platformówce 2.5D, a gracz kieruje motocyklem przebijającym się przez pełne zagrożeń mapy. Filmik pokazuje jednak również istotne różnice. Podczas zabawy nie będziemy ograniczeni do jazdy naprzód i możliwa będzie zmiana pasa ruchu, jak również zawracanie.

Gra ukaże się w tym roku. - Steel Rats -  pierwszy gameplay z gry polskiego Tate Multimedia - wiadomość - 2018-04-05
Gra ukaże się w tym roku.

Ponadto mapy zapełnione zostaną nie tylko pułapkami, ale również przeciwnikami. Gracz nie będzie musiał ograniczać się do unikania wszystkich zagrożeń. Motocykle zostaną zbudowane tak, aby mogły być wykorzystywane do atakowania wrogów i niszczenia przeszkód.

Przypomnijmy, że Steel Rats zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry ma nastąpić w tym roku.

Autorzy chcą przekonać do siebie graczy m.in. za sprawą nietypowego klimatu. Steel Rats zaoferuje retrofuturystyczne realia, którym towarzyszyć ma ciekawa oprawa muzyczna, obejmująca m.in. utwory japońskiego rockowego trio The 5.6.7.8’s, czy nową wersję piosenki Hoovering nagraną w słynnym paryskim Parisian Midilive Studios.

  1. Oficjalna strona gry