Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2015, 08:25

autor: Meehow

Steam umożliwia usuwanie gier z biblioteki

W kliencie Steama pojawiła się możliwość usunięcia gier z konta przez użytkownika. Niestety w tej chwili nie da się usuwać pojedynczych pozycji zakupionych w ramach pakietów.

Steam od teraz umożliwia usuwanie gier z biblioteki. - Steam umożliwia usuwanie gier z biblioteki - wiadomość - 2015-12-04
Steam od teraz umożliwia usuwanie gier z biblioteki.

W kliencie platformy dystrybucji cyfrowej Steam, należącej do Valve Corporation, pojawiła się możliwość permanentnego usuwania gier z konta przez użytkownika. Funkcja jest dostępna z poziomu strony pomocy technicznej, gdzie należy wybrać jedną z zainstalowanych pozycji bądź wpisać nazwę niepobranego tytułu w wyszukiwarce, następnie kliknąć przycisk „Chcę na stałe usunąć tę grę z mojego konta”, po czym potwierdzić decyzję na kolejnym ekranie. Po przeprowadzeniu wyżej opisanego procesu dana produkcja zniknie z biblioteki. Niestety w tej chwili nie da się usuwać pojedynczych gier zakupionych w ramach różnego rodzaju pakietów. Tak czy owak, użytkownicy Steama otrzymali możliwość przynajmniej częściowego oczyszczenia swojej steamowej kolekcji gier z niechcianych z tego czy innego powodu pozycji.