Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 czerwca 2022, 13:24

Steam Clorthax - o co chodzi z zadaniami na Steam Summer Sale 2022?

Wydarzenie Summer Steam Sale 2022 przyniosło ze sobą nie tylko moc wyprzedaży. To także nowa zabawa dla użytkowników, tym razem z udziałem gościa z przyszłości.

Wyprzedaż Steam Summer Sale 2022 trwa w najlepsze i – jak co roku – oprócz niezliczonych promocji gracze mogą też wziąć udział w zabawie. Tym razem musimy rozwiązać zagadki podróżnika z przyszłości i znaleźć skradzione przez niego produkcje, by zdobyć sezonowe upominki.

Łupy można zdobyć w ramach Zadania Clorthaxa, który – jak czytamy w ogłoszeniu na Steamie – ukradł dziesięć gier mających ukazać się w przyszłości. Są to fikcyjne tytuły, które należy odnaleźć na oficjalnej stronie wyprzedaży.

Steam Summer Sale 2022 – gdzie znaleźć Zadanie Clorthaxa?

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy wejść na oficjalną stronę Letniej wyprzedaży Steama i kliknąć na banner „ZABAWA ZA DARMO” (albo po prostu przejść pod ten adres). Oczywiście należy być zalogowanym na swoje konto na platformie.

  1. Na stronie promocji przewijamy na sam dół i klikamy przycisk „KLIKNIJ MNIE”, by otrzymać wskazówkę na temat pierwszej gry.
  2. Niżej powinna pojawić sie opcja „SZUKAJ!”, która pozwoli przejść na stronę wyprzedaży i kategorii, w której znajduje się poszukiwana produkcja.
  3. Fikcyjny tytuł z przyszłości znajdziecie albo wśród wyróżnionych pozycji, albo na rozwijalnej liście w domyślnej kategorii („Bestsellery”). Wskazówka: zwracajcie uwagę na ceny. Clorthax ma bardzo wybujałe ego.

Zadanie Clorthaxa - nagrody

Każdy odnaleziony tytuł zwiększy poziom specjalnej odznaki użytkownika. „za spowodowanie małych i niewytłumaczalnych paradoksów czasowych”. Wszystkie nagrodzą też graczy animowanymi awatarami, naklejkami itd., a jako bonus Steam zasugeruje pozycje, które są podobne do „gry” Clorthaxa.

Miejcie na uwadze, że zainteresowanie promocjami jest na tyle duże, że serwery Steama potrafią być wyjątkowo zawodne. Nie zdziwcie się więc, jeśli nie zdołacie dziś otworzyć prezentu albo znaleźć jednej z gier Clorthaxa.

Letnia wyprzedaż na Steamie zakończy się 7 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Więcej informacji oraz wybrane promocje znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości.