Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2021, 17:02

Steam Next Fest - setki dem nadchodzących gier już w czerwcu

Znamy datę kolejnej edycji Festiwalu Gier Steam. Przyjmie on nową nazwę, by lepiej oddać ducha wydarzenia. Rozpoczęcie święta nadchodzących gier nastąpi w połowie czerwca.

Nadchodzi kolejne wydanie Festiwalu Gier Steam, który tym razem przybierze inną nazwę niż dotychczas. Festiwal Steam Next rozpocznie się na platformie Valve 16 czerwca o godzinie 19:00 i potrwa do 22 dnia tego samego miesiąca. Jak zapowiedziano w ogłoszeniu, będzie to święto nadchodzących gier, na którym pojawią się setki wersji demonstracyjnych tytułów znajdujących się w produkcji. W trakcie wydarzenia będziemy mogli również obejrzeć transmisje na żywo czy zamienić parę zdań z deweloperami, którzy pokażą swoje gry na festiwalu.

Poprzedni Festiwal Gier Steam zakończył się 9 lutego bieżącego roku. Uczestnicy mieli okazję przetestować takie nadchodzące tytuły jak The Riftbreaker, Black Book czy Hazel Sky. Jeśli wyczekujecie jakiejś produkcji, to być może znajdzie się ona wśród setek dem Steam Next Festu. Również jeśli chcecie zadać twórcom pytania dotyczące ich nadchodzących tytułów, to festiwal jest do tego idealnym miejscem. Bądźcie pewni, że znajdziecie na nim coś dla siebie.