Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 sierpnia 2021, 16:45

Steam i Epic Games Store - 4 darmowe gry na weekend 6-8 sierpnia 2021 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie odebrać lub przetestować w ten weekend. Wśród nich znajdziecie A Plague Tale: Innocence, Minit oraz serię Still Life.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont lub wypróbować.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądacie).

Epic Games Store

A Plague Tale: Innocence – do odebrania za darmo

A Plague Tale: Innocence jest przygodową grą akcji z elementami skradanki, która osadzona została we Francji w 1349 roku. W czasie przygody wcielamy się w Amicię, która próbuje przetrwać i ochronić swojego młodszego brata Hugona przed Inkwizycją i hordami szczurów. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 12 sierpnia do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja posiada polską wersję językową.

  1. A Plague Tale: Innocence w Epic Games Store
  2. A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

Minit – do odebrania za darmo

Minit to dwuwymiarowa przygodówka akcji, w której mamy jedynie 60 sekund na podróż i wykonywanie czynności. Po upływie czasu wracamy do domu, wraz z przedmiotami zgromadzonymi na poprzedniej wyprawie. Celem zabawy jest odkrycie i wyeliminowanie źródła klątwy, przez którą świat resetuje się co minutę. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 12 sierpnia do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja posiada polską wersję językową.

  1. Minit w Epic Games Store

IndieGala

Still Life – do odebrania za darmo

Still Life to klasyczna przygodówka point-and-click opracowana przez firmę Microids. W czasie przygody wcielamy się w rolę dwojga postaci. Pierwszą z nich jest agentka FBI Victoria McPherson, której powierzono sprawę serii morderstw dokonanych w Chicago. Drugim protagonistą jest natomiast prywatny detektyw, a zarazem dziadek śledczej – Gus McPherson. Kierując nim, trafiamy do 1929 roku do Pragi, gdzie dokonano podobnych zbrodni. Naszym zadaniem jest odkrycie tożsamości zabójców. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Still Life w IndieGala
  2. Still Life - poradnik do gry

Still Life 2 – do odebrania za darmo

Still Life 2 to bezpośrednia kontynuacja powyższej przygodówki point-and-click. Podczas przygody ponownie wcielamy się Victorię McPherson, która dalej prowadzi śledztwo w sprawie mordercy z Chicago. W pogoni za sprawcą trafia ona do stanu Maine, gdzie łączy siły z dziennikarką Palomą Hernandez. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Still Life 2 w IndieGala
  2. Still Life 2 - poradnik do gry

Ubisoft Store

Far Cry 5 – darmowy weekend

Far Cry 5 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier akcji rozwijanego przez Ubisoft. W czasie przygody trafiamy do amerykańskiego hrabstwa Hope, gdzie swoją siedzibę ma kult Bramy Edenu. Naszym zadaniem jest stawienie czoła przywódcy sekty. Przez najbliższe trzy dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować tytuł. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której grę nabędziecie za 37,48 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

  1. Far Cry 5 w Ubisoft Store
  2. Far Cry 5 - poradnik do gry

Steam

Dungeon Defenders: Awakened – darmowy weekend

Dungeon Defenders: Awakened to nastawiona na kooperację gra tower defense z elementami RPG. Naszym zadaniem jest obrona przed nacierającymi hordami przeciwników. Przez najbliższe trzy dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować tytuł. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której grę nabędziecie za 71,27 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Dungeon Defenders: Awakened na Steamie

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.