Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2022, 17:46

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 7 października 2022 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. AGNI, Deathverse: Let It Die i Barotrauma (darmowy weekend).

Źródło fot. Steam
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

AGNI – darmowa gra

AGNI to prosta gra zręcznościowa, w której wcielamy się w kota. Całość opiera się na pokonywaniu napotkanych na naszej drodze przeszkód. Świat generowany jest losowo, więc za każdym razem przygoda ma inny przebieg.

AGNI na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 7 października 2022 roku - ilustracja #1

Deathverse: Let It Die – darmowa gra

Deathverse: Let It Die to sieciowa gra akcji w modelu free-to-play, w której wcielamy się w uczestników krwawego reality-show. Podczas zabawy stajemy do walki z innymi osobami biorącymi udział w programie oraz ze zmutowanymi istotami zwanymi UMA. Jest to kontynuacja Let It Die z 2016 roku.

Deathverse: Let It Die na Steamie

Oprócz PC w produkcję można bezpłatnie zagrać na konsolach PS4 i PS5.

Deathverse: Let It Die w PS Store

Epic Games Store

Rising Hell – do odebrania za darmo

Rising Hell to dwuwymiarowa platformówka akcji z elementami roguelike’a, w której wcielamy się w postać próbującą wydostać się z piekła. W tym celu musi ona stawić czoła licznym przeciwnikom oraz omijać pułapki. Produkcję można odebrać do 13 października do godziny 17:00 naszego czasu.

Rising Hell w Epic Games Store

Slain: Back From Hell – do odebrania za darmo

Slain: Back From Hell również jest platformówką akcji z elementami slashera. W produkcji wcielamy się w postać Bathoryna. Celem protagonisty jest oswobodzenie siedmiu wież spod kontroli mrocznych władców. W tym celu musi on stawić czoła zastępom przeciwników. Tytuł można odebrać do 13 października do godziny 17:00 naszego czasu.

Slain: Back From Hell w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 7 października 2022 roku - ilustracja #2

Darmowe weekendy

  1. Barotrauma
  2. Fallout 76
  3. Humankind
  4. Mordhau

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej