Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 sierpnia 2022, 17:55

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 5 sierpnia 2022 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać lub przetestować. Wśród nich znajdziecie Despotism 3k, Police Stories: The Academy, Unrailed! i Far Cry 6 (darmowy weekend).

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont. W przeglądzie nie zabrakło również gier free-to-play i darmowych weekendów.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Despotism 3k – do odebrania za darmo

Despotism 3k to symulator zarządzania zasobami. W grze wcielamy się w sztuczną inteligencję, która niewoli ludzkość. Naszym zadaniem jest odpowiednie rozgospodarowanie podległych nam jednostek i dbanie o ich funkcjonalność. Tytuł można odebrać do 11 sierpnia 2022 roku do godziny 19:00 czasu polskiego.

Despotism 3k na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 5 sierpnia 2022 roku - ilustracja #1

SCP: Containment Breach Remastered – darmowa gra

SCP: Containment Breach Remastered to horror bazujący na pracach społeczności osadzonych w uniwersum Fundacji SCP. Akcja tytułu osadzona została w Ośrodku 19, gdzie doszło do tytułowego wyłomu bezpieczeństwa. W jego wyniku wszystkie znajdujące się tam anomalie zostały uwolnione. Naszym zadaniem jest ucieczka z kompleksu.

Sam tytuł ma już swoje lata, ale niedawno ukazała się do niego duża aktualizacja. Wprowadza ona szereg poprawek graficznych.

SCP: Containment Breach Remastered na Steamie

Police Stories: The Academy – darmowa gra

Police Stories: The Academy to darmowa wersja shootera top-down Police Stories. Akcja tytułu ma miejsce w czasach, kiedy protagoniści – Rick i John – uczęszczali do szkoły policyjnej.

Police Stories: The Academy na Steamie

Epic Games Store

Unrailed! – do odebrania za darmo

Unrailed! to nastawiona na kooperację gra zręcznościowa. Podczas zabawy wcielamy się w ekipę dbającą o bezpieczny przejazd pociągu przez generowane proceduralnie lokacje. W tym celu należy zbierać surowce oraz kłaść tory w taki sposób, by omijały przeszkody. Tytuł można odebrać do 11 sierpnia 2022 roku do godziny 17:00 czasu polskiego.

Unrailed! w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 5 sierpnia 2022 roku - ilustracja #2

Długożyjące gry free-to-play

Zoo 2: Animal Park

Zoo 2: Animal Park to strategia, w której wcielamy się w zarządcę własnego zoo. Naszym zadaniem jest stworzenie miejsca odpowiedniego dla zwierząt, a zarazem atrakcyjnego dla odwiedzających. Dodatkowo należy również wykonywać otrzymywane polecenia.

Produkcja pozwala na hodowanie łącznie kilkunastu różnych gatunków. Każdy z nich potrzebuje odpowiednio wyposażonego wybiegu oraz właściwej opieki ze strony personelu.

Tutaj zagrasz w Zoo 2: Animal Park

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 5 sierpnia 2022 roku - ilustracja #3

Seafight

Seafight to MMO o piratach, które łączy w sobie elementy gier zręcznościowych i ekonomicznych. Tytuł pozwala zapanować nad morzami – w tym celu musimy niszczyć wrogie statki, walczyć z potworami i zdobywać skarby.

Tutaj zagrasz w Seafight

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 5 sierpnia 2022 roku - ilustracja #4

Darmowe weekendy

  1. Far Cry 6
  2. Last Oasis

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.